معرفی بهترین ضد آفتاب رنگی خارجی و ایرانی برای پوست چرب و خشک

مصرف تونر مخصوص پوست خود را از یک بار در روز شروع کنید، اگر پوستتان خشک و ملتهب نشد، بعد از بررسی سازگاری تونر با پاک کننده ی پوست، تعداد دفعات استفاده از آن را به دو بار در روز افزایش دهید. آمار و ارقام بیان می کند که موارد جهانی ابتلا به سرطان پوست و دیگر ضایعات پوستی رو به افزایش است و فاکتورهای اصلی که شخص را در معرض ابتلا به آن قرار میدهد با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سابقه آفتاب سوختگی ارتباط دارد. مانند هر نوع محصول مراقبت از پوست ، تاریخ استفاده کرم ضد آفتاب هم منقضی می شود و اگر بعد از زمان انقضا از کرم استفاده می کنید به احتمال زیاد بهره کامل از این کرم را نخواهید برد .

آکادمی پوست امریکا، استفاده حدود یک اونس کرم ضد آفتاب برای بدن که کل پوست در معرض نور را پوشش می دهد، پیشنهاد می کند . يكى از قدیمی ترین و بهترین مارک های کرم ضد آفتاب سى گل است كه در سال ١٣٦٩ وارد بازار شد . 61 نظرات قدیمی ترین تازهترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا) بازخورد (Feedback) های اینلاین View all comme s رزا 1 سال قبل واقعاااا عالی و کاربردی بود … همچنین، نظر بدهید و سؤال های خود را از ما بپرسید. باید بدانید اگر بعد از چند دقیقه، پوست خود را مرطوب نکنید، سلول های سطح پوست آب و رطوبت خود را از دست می دهند.

کرم ضد آفتاب کمک می کند زحمت های شما بر باد نرود و کارهایی که برای مراقبت از پوست خود انجام دادید، حفظ شود. خبر خوب این است که محافظت از نور آفتاب تداخلی با زیبایی شما ایجاد نمی کند چون این روزها تعداد زیادی کرم های ضد آفتاب وجود دارد که ظاهر پوست را چرب و گچ مانند نشان نمی دهد . کرم های ضد افتاب را بطور کامل روی پوست خود بمالید تا جذب شوند. برای جلوگیری از خشکی پوست بهتر است از تونر هایی که فاقد الکل هستند، استفاده کنید.

در این صورت نه تنها اثربخشی مرطوب کننده کاهش نمی یابد بلکه به جذب بهتر سرم پوستی هم کمک می کند. صبح ها که صورت خود را می شویید و از مرطوب کننده استفاده می کنید، حتماً یک لایه ی ضد آفتاب هم روی آن بزنید. کرم cc اوسرین با SPF50 و مخصوص پوست های حساس یکی دیگر از بهترین کرم های ضد آفتاب رنگی است که می توان برای استفاده روزانه انتخاب کرد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم ضد آفتاب زیر کرم پودر دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.