مسیریاب و ضد سرقت خودرو – خرید انواع جی پی اس و ردیاب ماشین

اما پیشنهاد میکنیم اگر به ردیاب خودرو نیاز دارید، حتماً محصولی مانند جی پی اس و دزدگیر ماهواره ای GR230 را خریداری نمایید. توصیه میکنیم برای آشنایی بیشتر با سیستمهای ردیابی مقاله راهنمای خرید ردیاب خودرو ما را نیز مطالعه فرمایید. مشابه با دیگر محصولات موجود در مجموعه جی پی اس خودرو، برای ردیاب شخصی GR600 نیز بازه زمانی یکسالهای بهمنظور گارانتی و پشتیبانی خدمات پس از فروش در نظر گرفتهشده است.

ردیاب حیوانات یک دستگاه بسیارکاربردی و مفید بوده که به کمک آن از وضعیت و موقعیت حیوانات خانگی اطلاع پیدا می کنند. میزان شارژ ردیاب به صورت لحظه ای در برنامه نمایش داده می شود و همچنین ردیاب دارای نشانگر نور می باشد که در صورت کم بودن شارژ دستگاه به شما اطلاع داده می شود.ردیابی از طریق GPS و LBSردیاب حیوانات D69 مجهز به جی پی اس هست که هر لحظه می توانید موقعیت حیوان خانگی خود را پیدا کرده و ردیابی کنید. یک جی پی اس نیز درون آن تعبیه شده است که از طریق آن می توان مکان پرنده را ردیابی کرد.

راه اندازی ردیاب حیوانات نیز بدون نصب و تنها با یک سیم کارت درون دستگاه، انجام می شود. با خرید جی پی اس کوچک GR600 چه امکاناتی در اختیار شما قرار می گیرد؟ ردیاب حیوانات خانگی مدل G06 چه امکاناتی داره ؟ تا قبل از استفاده از این دستگاه نمیتوانید پی ببرید که این دستگاه یک کالای ضروری میتواند باشد و چه امکاناتی برای نگهداری بهتر از حیوان خانگی به شما میدهد. اپلیکشین این ردیاب قابلیت نصب بر روی تمامی گوشی ها مبتنی بر سیستم عامل ios و اندروید را دارا می باشد.ردیاب حویانات D69 دارای باطری قابل شارژ با قدرت بالا هست که به راحتی از طریق درگاه usb شارژ می گردد.

اگر نگران گم شدن حیوانات اهلی خود هستید، بهترین راهکار متصل نمودن ردیاب جی پی اس به حیوان خانگی است که تا هر موقع بخواهید موقعیت آن را بیابید.پشت این ردیاب یک عدد سیم کارت نصب می شود که حتی در مکان های بسته که دریافت امواج جی پی اس مقدور نباشد، از طریق سیستم LBS موقیعت حیوان خانگی برای شما ارسال نماید.این ردیاب توسط قلاب مخصوص خود به دور گردن حیوانات اهلی وصل شده و موقیعت لحظه ای حیوان خانگی به شما بر روی نقشه داده می شود.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با ردیاب کوچک حیوانات وب سایت خود باشید.