مزایای استفاده از جعبه کمک های اولیه

[ad_1]

در ابتدا زمانی که من در زمان آموزش کمک های اولیه از یک بیمارستان محلی من تا به حال هیچ ایده چقدر مفید است این آموزش در ارائه کمک به دیگران است. آن را به شما می دهد یک حس رضایت خود را هنگامی که شما به کسی کمک کند و در حاد و اضطراری است. اما در زمان آموزش من نمی دانستم در مورد اهمیت و مزایای استفاده از جعبه کمک های اولیه اما بعد از مدتی وقتی که من یک جعبه کمک های اولیه را به نگه داشتن در خانه من و مجهز با تمام موارد لازم, من یک قطعه ای از ذهن خود را برای مقابله با هر نوع اضطراری در خانه و یا حتی اگر آن اتفاق می افتد با هر کسی در میرویم.

اگر شما یک فرد که او نیز دوست دارد به دیگران کمک کند حتی اگر دیگران فقط به ارائه درمان برای شما عزیزان باید حفظ یک جعبه کمک های اولیه در خانه خود را. اما قبل از اینکه شما حفظ یک جعبه کمک های اولیه در خانه خود و در نظر گرفتن بخشی در آموزش کمک های اولیه دوره به دلیل آن را به شما آموزش در استفاده از انواع ابزار جراحی و تجهیزات پزشکی به درستی.

معمولا پس از دریافت کمک های اولیه آموزش از هر بیمارستان یا سازمان هایی مانند صلیب سرخ مربی خود را نیز فراهم می کند به شما یک چک لیست برای خود جعبه کمک های اولیه. چک لیست معمولا شامل موارد زیر است:

  • ضد عفونی کننده شستشو
  • گاز مربع و گاز رول
  • توپ پنبه & پنبه سواب
  • Neospirin یا دیگر سه گانه آنتی بیوتیک و پماد یا کرم
  • پزشکی نوار گرم/سرد بسته کوچک قیچی
  • نیش زنبور عسل, کیت دماسنج
  • انتخاب باند

وجود دارد بسیاری از دیگر آیتم های اضافی است که شما ممکن است در خود نگه جعبه کمک های اولیه مانند استریل آب, نوار چسب, ناخن کلیپرز ضربه قیچی جراحی و بخیه و جراحی و بخیه سوزن vicryl مش Ethicon بخیه, کرم های استروئیدی و آفتاب سوختگی درمان (آلوئه محصولات) و غیره.

برخی از این موارد نیاز بیشتر به آموزش های خاص برای استفاده از آنها به درستی چنین ضربه قیچی استفاده می شود برای برش چرم و کت و کمربند صندلی و جین و غیره. مانند عاقلانه برای استفاده از ابزار جراحی مانند جراحی و بخیه و جراحی و بخیه سوزن, شما همچنین نیاز به آموزش خاص برای مراقبت از زخم و یا کاهش.

شما همچنین می توانید دو کیت کمک های اولیه برای خانه خود و برای خود. یک کیت کوچک با شما هنگامی که شما مسافرت و یا شما می توانید نام کیت سفر خود را به عنوان یک مینی کیت. به همه این موارد لازم برای کمک های اولیه جعبه شما می توانید جستجو در اینترنت برای پیدا کردن بسیاری از منابع معتبر که در آن شما ممکن است دریافت تخفیف اگر شما سفارش برای تمام تجهیزات پزشکی در یک مکان.

[ad_2]