مزایای آموزش کمک های اولیه و CPR برای متقاضیان کار و کارفرمایان

[ad_1]

ایمنی محل کار یکی از نخست نگرانی و کارفرمایان ترجیح می دهند کارکنان که آموزش کمک های اولیه. وجود دارد بسیاری از خصوصی و سازمان های جامعه ارائه آموزش کمک های اولیه و CPR/AED صدور گواهینامه.

امروز وجود دارد این است که قیام در تعدادی از سازمان ها ترجیح می دهند کارکنان که باید تا تاریخ گواهینامه کمک های اولیه. به درستی آموزش دیده کارکنان در خواست بزرگ در کسب و کار و مدارس و امکانات معمول مانند ورزشگاه که با استفاده از AED یا خودکار خارجی Defibrillation ماشین آلات. این افزایش کمک های اولیه آموزش پزشکی برای موارد اضطراری مزایای هر دو متقاضیان و کارفرمایان در بسیاری از راه.

در اینجا مزایای آموزش کمک های اولیه و CPR برای متقاضیان کار و کارفرمایان است.

1. گرفتن اولین دوره کمک های اولیه اطمینان شما از کاهش حق بیمه و خطرات. بیمه خوشحال هستند با کسانی که آماده برای بدترین سناریو. با در نظر گرفتن اولین دوره کمک های اولیه را کاهش می دهد که خود را در معرض خطر, شما در یک موقعیت بهتر برای مذاکره با نرخ شرکت های بیمه است.

2. کارفرمایان که کارکنان آموزش دیده در CPR و کمک های اولیه واجد شرایط برای قابل توجه شرکت های بزرگ بیمه حق بیمه تخفیف.

3. محل کار و ایمنی از اهمیت پارامونت است. کارفرمایان که استخدام کارکنان آموزش کمک های اولیه می تواند اطمینان از ایمنی مطلوب در محل خود. HIPPA و یا بهداشت و درمان بیمه حمل و پاسخگویی به قانون توصیه می کند کمک های اولیه و CPR آموزش برای کسب و کار برای ارائه یک سالم تر و امن تر از محیط است که به شما اطمینان می دهم کاهش خطر دادخواهی و افزایش روحیه.

4. امروز بازار به شدت رقابتی است و آن را به نفع متقاضیان کار به اضافه کردن آموزش تا آنجا ممکن است در سر خود را. بیکاری در سطح در یک اوج و آموزش کمک های اولیه و CPR/AED آموزش کمک خواهد کرد که شما ایستادگی مهمتر از رقابت است. کمک های اولیه گواهینامه قطعا یک نقطه به علاوه با کارفرمای بالقوه خود را.

5. صرف نظر از این که آیا شما در حال کار متقاضی و یا صاحب کسب و کار آن است که توصیه می شود برای یادگیری همه چیز در مورد کمک های اولیه با تکمیل دوره صدور گواهینامه. شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما روبرو می شوند در شرایط اضطراری در منزل یا دفتر خود. کمک های اولیه خود را مجموعه ای از مهارت های یک تفاوت قابل توجهی در وضعیت بحرانی است.

6. ما امیدواریم که ما هرگز مجبور به استفاده از ما اورژانس آموزش مهارت تنظیم شده است. اما هیچ چیز قابل پیش بینی در زندگی است. بهترین بیمه شما می توانید برای محافظت از سلامت خود را از دوستان و خانواده و همکاران کسب و کار و جامعه است برای تکمیل اولین دوره کمک های اولیه.

وجود دارد بسیاری از موسسات تجاری و سازمان های جامعه ارائه آموزش CPR و کمک های اولیه دوره. با به کارگیری کارکنان که باید به اتمام این دوره شما می توانید اطمینان حاصل شود که محل کار خود را سازگار با هر دو فدرال و استانی بهداشت و ایمنی شغلی قانون.

گواهی مدرسان آموزش این دوره با کمک های مختلف ابزار موثر مانند ارائه پاورپوینت و دی وی دی پشتیبانی مهارت های تظاهرات و تمرین های آموزشی پوستر تمرین حالات و بحث.

انواع مواد آموزشی استفاده می شود بسته به دوره مورد نیاز برای ارائه آموزش است که شامل AED یا Automated External Defibrillator مربیان مانکن برای احیاء اسپلينت مواد باند inhalers خودرو-انژکتور مربیان کیت کمک های اولیه و مانع دستگاه.

[ad_2]