مرگ با پاورپوینت!

[ad_1]

مهم ترین کار یک مدیر هنگامی که شما آن را به جوش تمام کردن ارتباطات است. به موفقیت یک مدیر موثر در برقراری ارتباط one-on-one در نوشتن و در گروه است. در حالی که ضعف در هر یک از این سه رشته را سازش توانایی منجر به ضعف اغلب دیده می شود در مدیران است که در گروه ارتباطات است. و آن را بیشتر آشکار.

گروه ارتباطات را می توان یکی از مدیر قدرتمند ترین دارایی. در هنگام ارائه به گروه او و یا او آن توجه کامل – حداقل در شروع است. ترفند این است به آن را نگه دارید.

به جای هراس و یا اینکه ساکت در مورد آن مدیران باید به دنبال فرصت هایی را برای ارائه به هر کسی در این شرکت است. بهترین راه برای توسعه هر مهارتی است که از طریق تکرار. این مهارت خاص نیز کمک می کند تا برای افزایش شخصی و حرفه ای قرار گرفتن در معرض.

متاسفانه شرکت ارائه و فروش سخنرانیها معمولا یا:

1. کمی صالح, یا

2. قاتلان حرفه ای

ظهور رسانه های جدید و فن آوری است که تسهیل ارتباطات و بهبود توانایی ما برای انتقال ایده های ما نیز می تواند اثر مخالف است. اگر یک مدیر دارای گرایش به حفاری سوراخ برای او و یا خودش را در یک ارائه پاورپوینت را می توان یک earthmover در استروئید است که دفن خواهد شد مجری کاملا.

از سوی دیگر مدیرانی هستند که ماهر در ارائه و زبان عمومی می تواند در برقراری ارتباط و حتی بیشتر به طور موثر و متقاعد کننده ای با این ابزار.

مرگ با پاورپوینت تجربه:

ما همه را تحمل آنها را … ارائه پاورپوینت است که هواپیماهای بدون سرنشین برای همیشه لطفا برای. من این “مرگ با پاورپوینت”.

یکی از نزدیک به مرگ با پاورپوینت تجربیات رخ داده است در گوشه شمال غربی نیوفاندلند, کانادا. یک شرکت است که من با استفاده از به کار تا به حال یک کارخانه کوچک وجود دارد. من تا به حال پرواز وجود دارد با شرکت رئیس جمهور چند همکار افسران و لایحه Drellow این نویسنده مستقل است که من شنود گذاشته برای ویرایش اخیر من کتاب “هنر از دست رفته از مدیریت عمومی”.

پس از سفر این گیاه با کارکنان و به طور کلی تعارفات با تولید مردمی ما مستقر در اتاق کنفرانس برای اخر مسابقه … پاورپوینت ارائه شده است.

پروژکتور گرم شدن مجری کلیک بر روی کامپیوتر خود و من تو را دیدم چیزی که تقریبا در کشته شدن من در این نقطه – جعبه کوچک در گوشه سمت چپ پایین تر از قاب که خواندن “اسلاید 1 از 101”. درست 101 اسلاید!

من نمی باید قلب به جلو و پلاگین در ارائه خود را و از آنها بخواهید برای رسیدن به نقطه ای در 20 اسلاید و یا کمتر است. این تیم تا به حال کار بسیار سخت به بهبود است که کارخانه و آنها سزاوار این شانس را به ارتباط با غرور و افتخار از موفقیت های خود را در شرایط خود را. بنابراین وجود من نشسته, فکر, فرم های خودکشی (به یاد داشته باشید, هواپیما, فیلم؟) برای پایان دادن به درد بدون توقف گوش دادن.

نکته اخلاقی این داستان این است که همه ما به دور از این ارائه شده بود با این تصور که آنها سخت کار می کرد و که آنها ارائه 101 اسلاید! فراتر از آن است که من نمی تواند به یاد می آورد سه چیز آنها در حال تلاش برای برقراری ارتباط به ما 15 دقیقه بعد.

ده عنصر از ارائه بزرگ

1. قبل از انجام هر چیز دیگری شناسایی حداکثر سه نکته کلیدی شما می خواهید مخاطبان به یاد داشته باشید.

2. تعیین چرا مخاطبان خود را باید به یاد داشته باشید این نکات بنابراین شما می توانید که بیش از حد.

3. باز کردن ارائه خود را با “چرا” در چنین راهی که آن را طول می کشد بیش از یک دقیقه به توضیح نیست. اگر شما نمی توانید توضیح به مخاطبان چرا خود را ارائه مهم است که آنها را در عرض یک دقیقه, شما آنها را از دست داد.

4. هرگز فراموش نکنید که مخاطبان مراقبت کمتر در مورد آنچه شما باید بگویم از شما انجام دهد.

5. به یاد داشته باشید آنچه شما آموخته شده در کلاس چهارم: صحبت در یک نرخ مناسب. نه خیلی آهسته یا بیش از حد سریع است. و پروژه خود را صدا.

6. برقراری ارتباط به طور گسترده از طریق زبان بدن به عنوان به خوبی به عنوان زبان گفتاری.

7. آیا استفاده از تریبون مگر اینکه شما گیر خواندن یک سخنرانی و آن را تنها منبع نور است. از آن آسان است برای ایجاد تصور شما نگه داشتن آن را برای زندگی عزیز. سخنرانان که راه رفتن در اطراف یک تریبون به جای سختگیرانه ایستاده در پشت آن نشان می دهد اعتماد به نفس بیشتری تمایز خود از دیگر مجریان و جالب تر به تماشای. راه رفتن و صحبت کردن و قیافه در همان زمان نیز یک راه عالی برای مخفی کردن yips چرا که تمام آدرنالین رفتن نیست به گلو.

8. خیلی خوب تمرین که از آن صدا و تمرین. وجود دارد هیچ جایگزینی برای آماده سازی.

9. نقد و بررسی نمایش خود را با اعتماد همکار و یا دو برای اطمینان از آن می گوید آنچه شما فکر می کنم آن را می گوید و به راحتی قابل درک باشد.

10. هنگامی که با استفاده از اسلاید –

§ سازماندهی ارائه خود را به طوری عناوین اسلایدها به تنهایی داستان. هر متن دیگر باید به سادگی پشتیبانی از عنوان.

§ آیا استفاده بیش از حد منحرف لقب مانند انیمیشن.

§ هرگز خواندن اسلاید کلمه به کلمه. تنها هدف این است که برای تقویت آنچه مخاطبان یادگیری است.

§ هرگز صرف بیش از دو دقیقه در یک اسلاید.

§ در نهایت و مهمتر از همه خود را آماده ارائه به طوری که شما در واقع نیاز هر اسلاید. اگر شما می تواند موثر و بدون اسلاید شما یک مجری. اگر شما می توانید انجام دهید که شما می توانید با استفاده از اسلاید به منظور افزایش ارائه خود را به جای تکیه بر آنها را مانند یک چوب زیر بغل.

ویرایشگر من می رود و حتی بیشتر از من انجام وقتی که می آید به تکیه بر روی اسلاید. با تجربه speechwriter او احساس می کند که اسلاید تنها باید هنگامی استفاده شود که آنها حاوی چهره ادعا perps و مخاطبان است صبح و غیاب در تیم ملی ،

سه نوع ارائه

وجود دارد سه نوع اساسی از داخلی ارائه میشود که مدیران باید ماهر در ارائه. متعددی وجود دارد که ارقام اما سه پایه داخلی ارائه هستند:

1. چشم انداز و ماموریت و هدف ارائه

2. نتایج ارائه

3. تغییر-ابتکار ارائه

تم کلی که همیشه می تواند مورد استفاده قرار گیرد و متناسب با هر یک از این انواع از ارائه شرح زیر است این الگوی: “ما که هستیم که در آن ما در حال رفتن و چگونه ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد.”

همچنین وجود سه نوع کلی خارجی ارائه:

1. مشتری ارائه

2. تامین کننده ارائه

3. سرمایه گذار/بانک سخنرانی

هدف از خارجی سخنرانیها معمولا به تاثیر نتیجه مذاکرات. موضوعی عناصر عبارتند از: “آنچه در آن برای شما” و “چگونه ما می توانیم این کار را با هم.”

دوباره سخنرانیها باید همیشه شروع با “چرا این مهم است که شما (مخاطب)”.

من نمی تواند به اندازه کافی تاکید کرد که اگر شما می خواهید به موفقیت به عنوان یک رهبر شما باید استاد هنر گروه ارائه شده است. اگر شما فقط راحت نیست با آن تنها یک راه وجود دارد برای درمان ناراحتی خود… انجام به عنوان بسیاری از ارائه به عنوان امکان پذیر است! آسایش و هوا از کنترل اعتماد به نفس را فقط از تجربه آمده است. بیشتر به شما در جلوگیری از توسعه خود را ارائه مهارت های سنگین تر این لنگر تبدیل خواهد شد و در زندگی حرفه ای خود را.

یک دوره پیوستن به تقویم و یا خرید یک تصویری/CD در مورد این موضوع. شروع آسان با گروه کوچک ارائه و در ادامه به کار راه خود را تا زمانی که شما راحت بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مردم در اتاق.

من را ساخته اند آن را یک نیاز است که هر یک از گزارش های مستقیم را البته در صحبت های عمومی. آنهایی که شروع به پریدن کرد به کار بدون تاخیر شگفت انگیز نشان داده اند پیشرفت… نه فقط در مهارت های صحبت کردن خود اما در رهبری خود را. چرا ؟ زیرا مهارت های من مشخص شده اند تبدیل به بخشی از خود را به طور کلی طرز تفکر صحبت کردن در یک در یک و نوشتن. به زودی همه آنها به طور قابل توجهی قوی تر ارتباط برقرار میکنند که ترکیب “چرا این مهم است که شما” به ارتباطات خود.

رایگان پاورپوینت کیت کمک های اولیه

این کیت کمک های اولیه است ابراز بیش از ارائه پاورپوینت است که راه می رود یک مجری از طریق ایجاد ارائه خود را ارائه می دهد و یک templated ساختار برای ایجاد ارائه. خود را برای دریافت رایگان پاورپوینت کمک های اولیه کیت فقط با ارسال یک ایمیل به [email protected] و لیست “پاورپوینت کیت کمک های اولیه” در عنوان ایمیل. آدرس ایمیل خود را استفاده خواهد شد به ایمیل شما کیت کمک های اولیه و پس از آن خواهد شد حذف شده از سیستم ما. آدرس ایمیل خود را نمی توان مورد استفاده برای هر هدف دیگر ندارند.

[ad_2]