مربی تراکتور: 3 امتیاز بازی با پیکان برای‌مان حیاتی است/ به دنبال رتبه دوم هستیم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، علیرضا پژمان مربی تراکتور در نشست خبری پیش از دیدار این تیم مقابل پیکان که قرار است فردا (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه نشست خبری همزمان با تمرین تیم تراکتور بود، ساکت الهامی عذرخواهی کرد و در نشست شرکت نکرد.

وی ادامه داد: بازی فردا یک بازی سخت و مشکلی است، چون می‌خواهیم به بالای جدول برویم و در رتبه دوم قرار بگیریم و سعی می‌کنیم سه امتیاز را بگیریم. از طرف دیگر تیم پیکان به دنبال فرار از سقوط است و به همین دلیلی بازی سختی خواهد بود. انشاالله که بتوانیم از بازی فردا سربلند بیرون بیاییم و سه امتیاز را کسب کنیم.

وی درباره مصاحبه‌های قبلی ساکت الهامی مبنی بر تعیین شیوه بازی تراکتور با توجه به شرایط جدول و اینکه ممکن است پیکان برای فرار از انتهای جدول دست به یک بازی انتحاری بزند، عنوان کرد: ما یک هفته است که برای این بازی تمرین کرده‌ایم و نقاط قوت و ضعف این حریف را به بازیکنان گوشزد کردیم. این یک بازی خانگی برای ما است و سعی می کنیم سه امتیاز این دیدار خانگی را کسب کنیم، چون برای‌مان حیاتی است. ما روند بازی همیشگی خود را که ارائه یک بازی هجومی است و اینکه اول به دنبال آن خواهیم بود که گل دریافت نکنیم و سپس به گل برسیم را انجام می‌دهیم.

مربی تراکتور درباره غایبان این تیم در بازی فردا گفت: مصدوم نداریم و همه بازیکنان به جز اشکان دژاگه که چهار کارته است، در اختیارمان هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link