مراقبت های فوری – آنچه در آن است ؟

[ad_1]

این است که مراقبت های بهداشتی و خدمات است که ارائه شده است به کسانی که بیماری یا آسیب دیدگی است که نیاز به توجه پزشکی است. آن نیز کمتر از گران قیمت برای دیدار فوری مراقبت از رفتن به اتاق اورژانس. معمولا مراقبت های پزشکی که مورد نیاز است در عرض بیست و چهار ساعت پس از آسیب اتفاق افتاده یا شما بیمار شد. مراقبت های فوری است که معمولا یک کلینیک است که متصل به یک بیمارستان اما ممکن است در همین زمینه به عنوان بیمارستان. بار بسیاری از بیمارانی که از این نوع درمانگاه را به طور منظم با پزشک اما آنها نمی توانند در این روز به دیدن پزشک خود و یا آن را پس از ساعت ها در پزشک خود. اگر پزشکی خود بیماری یا وضعیت پزشکی جدی نیست به اندازه کافی به حکم سفر به اتاق اورژانس آنها می توانید انتخاب کنید برای رفتن به مراقبت فوری به جای.

این نوع از کلینیک های پزشکی شروع به ظهور در 1970s و در بسیاری از موارد بهداشت و درمان شرکت های بیمه به شدت تشویق مشتریان خود را به استفاده از این درمانگاه پیاده روی در هر زمان که آنها نیاز به مراقبت های پزشکی و یا نه باید به طور منظم با پزشک و یا نمی تواند به آنها مراجعه کنید. به این دلیل است که آنها را تشویق مشتریان خود را به استفاده از آنها به دلیل هزینه کاهش می یابد. بیماران همچنین می تواند شرایط خود را درمان می شود قبل از رسیدن به وضعیت اضطراری و یک سفر به اتاق اورژانس مورد نیاز بود. یک مثال این است که اگر فرزند شما تا به حال گلو درد و آن را در عرض بیست و چهار ساعت آن را بسیار قابل کنترل است و می تواند تحت درمان با دارو برای گلو درد شاید یک آنتی بیوتیک همراه با بقیه. اگر آن را نادیده گرفته و آن را می تواند تبدیل به بسیار جدی است به خصوص اگر آن را در یک آخر هفته و ممکن است نیاز به یک سفر به اتاق اورژانس.

بسیاری از این پیاده روی در درمانگاه کار در اول بیا اول خدمت اساس آن اگر شلوغ ممکن است شما کمی صبر کنید. برخی ممکن است نیاز شما را به یک قرار ملاقات اما تضمین می کنند که شما دیده خواهد شد در عرض بیست و چهار ساعت است. بسته به سطح از مراقبت های فوری و امکانات این درمانگاه می تواند ارائه انواع خدمات پزشکی. اگر لازم است به مراقبت فوری تسهیلات می تواند به شما ارسال به اتاق اورژانس بیمارستان. مراقبت های فوری و همچنین می توانید با انجام برخی از پایه آزمایش پزشکی از جمله پزشکی تصویربرداری مانند سونوگرافی و اشعه ایکس به منظور تشخیص آنچه شما مشکل است. پس از شما دیده شده است در مراقبت های فوری شما خواهد بود و توصیه به پیگیری سفر خود را با به طور منظم با پزشک در چند روز آینده و یا به عقب اگر وضعیت بدتر می شود.

[ad_2]