مدیریت استرس برای دانش آموزان

[ad_1]

“مامان, من بیش از حد بیمار به رفتن به مدرسه است.” ما شوخی در مورد feigning, بیماری, برای جلوگیری از, اما این بیماری است که همیشه جعلی. عوامل استرس زا است که دانش آموزان هر روز می تواند فقط به عنوان مضر به عنوان کسانی که در مواجهه با پدر و مادر خود را. در عین حال مدیریت استرس برای دانش آموزان است که به راحتی در دسترس به عنوان مدیریت استرس برای بزرگسالان است.

نمودار مسئله برای نشان دادن “است که تحت تاثیر استرس” لیست مشاغل. در یک مقیاس از 1 تا 10, افسران پلیس, نرخ 7.7 و معلمان رای 6.2 – اما دانش آموزان رتبهدهی نشده است. “دانشجو” در نظر گرفته شده است یک شغل. جستجوگران آنلاین تایپ یک عبارت مانند “teachersjob + کاهش استرس” و عادلانه پاسخ. نوع در “مدیریت استرس برای دانش آموزان” و پاسخ است به مراتب کمتر است.

بیش از حد بیمار برای رفتن به مدرسه ؟

عوامل استرس زا می تواند و نمی توان دانش آموزان بیمار است. عوامل استرس زا تماس چهارم “مقابله یا گریز” پاسخ و بدن بلافاصله آماده می کند. آن را هرچه جلو لوازم اضافی از آدرنالین برای بقای کوتاه مدت. آن قرار می دهد توابع مانند روده فعالیت موقت نگه دارید. این تغییر مسیر خون به عضلات. آن اتساع چشم دانش آموزان به منظور تشخیص حرکات خفیف. قلب آن سرعت بالا در تحویل اکسیژن به عضلات است. این همه و بیشتر رخ می دهد در یک ماده از لحظات بنابراین ما می تواند به مبارزه با و یا “اجرا مانند دیوانه”.

اگر بدن آماده و یک دانشجو نشسته هنوز هم بدن باید خنثیسازی آماده سازی خود را. فاقد فرصت برای مدیریت استرس می تواند تبدیل به بیمار است.

بیمار به اندازه کافی به اکسل در مدرسه ؟

اکثر دانش آموزان پیدا کردن که eustress (خوب استرس) است مثبت مشاور در مدرسه است. قطعا استرس بیش از حد باعث می شود برخی از دانش آموزان به توقف در طول امتحانات, اما مقدار مناسب از eustress می تواند هم محور بهترین از دانش آموزان است.

در حالی که مدیریت استرس برای دانش آموزان باید بشود به خاص عوامل استرس زا برخی از آنها در واقع eustress عوامل استرس زا – و یا می تواند.

زیر نظر هفت (7) عوامل استرس زا است.

1. دانشگاهیان: فشار علمی می تواند پریشانی اگر آن مجاز است برای تبدیل شدن به چنین. از طریق مدیریت استرس می توان آن را eustress که خواستار به موفقیت های بیشتر. در این مورد مدیریت استرس برای دانش آموزان خواسته های ساختمان در موفقیت های علمی. اعطای اوج عملکرد می تواند به تشویق بیشتر برتری علمی.

2. قدمت: زندگی دانشجویی شامل مکرر تمرکز بر قدمت بنابراین مدیریت استرس برای دانش آموزان نیاز به آدرس هر دو eustress و پریشانی از بازی دوستیابی.

3. محیط زیست: محیط مدرسه می تواند یک پریشانی اگر دانش آموزان از چپ به مسئولیت رسیدگی به آن را در خود را دارند. فعالیت های برنامه ریزی شده در راستای اولیه تنظیم متناوب و دوره های تمدد اعصاب می تواند به مراتب نسبت به معرفی eustress به خود را مدیریت استرس برای دانش آموزان است.

4. فوق برنامه: بسیاری از دانش آموزان به طور طبیعی به دنبال فعالیت های فوق برنامه و پیدا کردن آنها را یک منبع eustress. دیگران احساس تحت فشار به شرکت در آنها دچار پریشانی به جای. مدیریت استرس برای دانش آموزان نیاز به انتخاب دقیق از فعالیت های و تعادل میان این فعالیت های زندگی در مدرسه و خانواده و زندگی و شغل پاره وقت.

5. همسالان: فشار همسالان می تواند یک منبع از eustress یا پریشانی بسته به اینکه چگونه به آسانی دانش آموزان به آن است. دانش آموزانی که می خواهند مدیریت استرس می خواهید برای ایجاد شرکت اعتقادات و چوب به آنها.

6. مدیریت زمان: مدیریت استرس برای دانش آموزان باید آدرس برنامه ریزی پس از یک فقدان در این منطقه می تواند بر روی اکثر یا تمام مناطق دیگر از زندگی یک دانش آموز است. آسان تر برای برخی از برای دیگران عادت حمل یک برنامه ریز روزانه و پیوستن به آن تخلیه می تواند بسیار دور از پریشانی.

7. پدر و مادر: متاسفانه پدر و مادر خود را به سرزنش برای بخشی از استرس است. آن است که به خوبی شناخته شده است که دانش آموزان آنها به عنوان مسن تر به دنبال درجه بیشتر از استقلال از پدر و مادر خود را. این ضروری است اگر آنها برای تبدیل شدن به بزرگ, بزرگسالان است. در همان زمان مبارزه می تواند باعث پریشانی در هر دو طرف معادله است. اگر شما می خواهید موفقیت از تلاش در مدیریت استرس برای دانش آموزان شما نیاز به درخشش یک نور افکن در eustress از پدر و مادر/ارتباط با دانشجو.

دانش آموزان می توانید انجام دهید برای خود مدیریت استرس به سادگی خوردن یک رژیم غذایی متعادل و خواب کافی. آنها می تواند اضافه کردن به که با حفظ یک برنامه از جمله به طور منظم از خواب بیدار شدن و خواب ساعت.

بهترین کمک های اولیه ؟

ورزش است که احتمالا یکی از بهترین ابزار مدیریت استرس برای دانش آموزان است. آن نیز ساده است. زمانی که احساسات از مجموع ناتوانی آمار و ورزش و احساس می کند مانند یک دست کمک می کند. هنگامی که دانش آموزان احساس قابل توجه در هر کسی و یا هر چیزی که در نزدیکی آنها ورزش تغییرمسیر آن احساسات را به کانال های مناسب. هنگامی که دانش آموزان احساس می کنند که مغز خود را متوقف کرده اند و عملکرد ورزش می تواند دوباره شروع به موتور.

این 2 تمرین ساده ارائه کمک های اولیه مدیریت استرس برای دانش آموزان است.

1. بلند شدن از صندلی خود را راه رفتن سریع به یک مستراح و چلپ چلوپ کردن صورت خود را با آب سرد است. چلپ چلوپ آن شش یا هفت بار و شامل چشم خود را.

2. ترک صندلی خود را و رفتن برای یک پیاده روی پنج دقیقه. آگاهانه عضلات خود را به عنوان شما راه رفتن و تنفس عمیق در داخل و خارج به عنوان عمیق به عنوان شما می توانید بدون فشار.

مدیریت استرس طولانی مدت برای دانش آموزان باید به طور منظم و روزانه ورزش رژیم است. ورزش تمایل به بیرون ریختن احساسات مانند سرخوردگی و خشم. ورزش همچنین باعث کاهش آدرنالین باعث پریشانی و تولید اندورفین که بالا بردن eustress.

اگر شما یک دانش آموز یا در حال ارائه مدیریت استرس برای دانش آموزان را به ورزش منظم و اولویت است.

[ad_2]