محسن رضایی: به هر تهدیدی علیه امنیت ملی پاسخ می‌دهیم/ برخی کشورهای عربی به آمریکا باج می‌دهند- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، «محسن رضایی» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره قطر گفت : تهدید ترامپ مبنی بر هدف قرار دادن قایق‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران طرفا «جنبه تبلیغاتی» دارد.

وی با تاکید بر اینکه «پایگاههای آمریکا در منطقه زیر نظر هستند»، گفت : در صورتی که امنیت ملی ما در خطر بیافتد این پایگاهها را با موشک هدف قرار می‌دهیم.

محسن رضایی با تاکید بر اینکه « ما هرگز آغازگر هیچ جنگی با آمریکا نخواهیم بود» گفت: ولی پایان هر جنگی را که واشنگتن آغاز کننده آن باشد در دست ایران است.

وی با اعلام اینکه «بزودی تحریم تسلیحاتی بین‌المللی تحمیلی علیه ایران به پایان می‌رسد»، گفت: بعد از آن (لغو تحریم) کسی نمی‌تواند جلوی ما را  (از خرید تسلیحات) بگیرد.

رضایی به الجزیره گفت: موضع واشنگتن و اتحادیه اروپا در خصوص رفع تحریم تسلیحاتی برای ایران «الزام آور» نیست و به آن پایبند نخواهیم بود.

وی  با بیان اینکه برخی از کشورهای عربی زیر «باج خواهی آمریکا» می‌روند، گفت : این کشورها با هر طرح و ابتکاری مخالفت می‌کنند و بر دشمنی با ایران اصرار دارند.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link