مایع کشیدن روش با استفاده از بوتاکس و پرکننده برای یک لایو صورت

[ad_1]

آن را بسیار به احتمال زیاد است که شما را به ارث می برند برخی از خانواده خود ویژگی های صورت; امیدوارم شما از مادر شما چشم های زیبا اما گاهی اوقات شما را تا پایان با همزمان با کشیدن پوست باشلق دار چشم تیره یا کیسه های چشم! این نیست که بد زمانی که شما در نهایت رشد اما نه آنقدر سرگرم کننده در سی سالگی و چهل سالگی!

زمانی که تصور یک چهره جوان ما دیدن پوست و پر گرد و گونه ها و بافت صاف و آن را در چهره ما که پر از پوست نگه داشتن آن به دنبال صاف است. کلاژن به پوست استحکام و دوام خود را و آن را مسئول صاف, چاق و چله ظاهر سالم و جوان به دنبال پوست. کاهش در تولید کلاژن از سن 25 به بعد منجر به چین و چروک های ناخواسته از دست دادن حجم افتادگی و پیری پوست است.

تا آنجا که ما می خواهم به ماندن بگیرید به دنبال جوان, بسیاری از ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی را به عنوان شدید به عنوان یک جراحی کشیدن صورت. ما نمی خواهیم ما چهره به نگاه بیش از حد متفاوت فقط تازه تر و جوان تر.

یک مایع کشیدن می تواند افزایش و آسانسور خود را به صورت مناطق به یک جوان, تجدید نگاه و بدون نیاز به عمل جراحی است. آن را خوب غیر تهاجمی لوازم آرایشی و بهداشتی جایگزین – تزریقی درمان آن شامل استفاده از پرکننده های پوستی و بوتاکس. در حالی که بوتاکس سراسری در عضلات و پاکسازی خطوط اخم و صورت پر کننده حاوی هیالورونیک اسید plumps کردن افتادگی پوست و ایجاد برداشته اثر است.

مایع کشیدن یک راه حل ایده آل برای کسانی که از دست داده اند و حجم به صورت, به ویژه در گونه ها و مناطق. پرکننده های پوستی را به بافت های پشتیبانی و حجم این قسمت های صورت که باید همسو و همراه با تزریق بوتاکس که پاک کردن خطوط ریز و چین و چروک.

مایع کشیدن می تواند در بهبود بسیاری از مناطق صورت:

  • آن را بهبود می بخشد تضعیف این همزمان با کشیدن پوست.

  • جایگزین حجم خود را از دست ،

  • گونه افزایش: پر کردن غرق گونه.

  • آن را قادر به بلند کردن خط فک.

  • نرم کردن عروسک خیمه شب بازی خطوط: خطوط عمودی در دو طرف دهان.

  • کمک می کند تا رسیدن به یک مقدار تازهتر و جوانتر به دنبال چهره.

مایع کشیدن یک روش غیر تهاجمی بنابراین وجود دارد هیچ کاهش و بدون خونریزی. تزریقی درمان با استفاده از بی حسی موضعی و طول می کشد حدود 15 – 30 دقیقه برای تکمیل. نتایج چشمگیر هستند و فوری را بهبود بعد از 3-6 ماه به عنوان پرکننده تحریک بدن به تولید خود کلاژن. بازیابی بسیار سریع و با هر جزئی کبودی و تورم پایدار فقط چند روز. نتایج آخرین به 12 ماه با بالا مورد نیاز به صورت دوره ای.

[ad_2]