مایع لیفتینگ صورت با استفاده از Juvederm & بوتاکس ارائه می دهد یک جایگزین غیر جراحی به دنبال جوان

[ad_1]

یکی از روند رو به رشد در لوازم آرایشی و بهداشتی طب این است که مردم کمتر شدن عمل جراحی و انتخاب جدیدتر غیر جراحی لوازم آرایشی و بهداشتی تکنیک های به جای. یکی از محبوب ترین روش های غیر جراحی است “مایع کشیدن”. این اصطلاح واقعی اشاره به راه های مختلفی با استفاده از انواع مختلف صورت تزریق به آسانسور مناطق تضعیف شده برای رفع پوچی و به کاهش ظاهر از چین و چروک. در این مقاله من می خواهم به تمرکز بر روی تغییراتی که رخ می دهد در اطراف دهان و پایین تر به عنوان ما سن و توضیح دهید که چگونه مایع کشیدن تکنیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بازگرداندن ظاهر جوان تر.

به عنوان سال رفتن من مطمئن هستم که شما متوجه است که تغییرات ناخواسته شروع به رخ می دهد در خود را به پایین صورت می شود. برخی از مردم شروع به توجه آنها به عنوان اوایل به عنوان 30s خود را در حالی که دیگران نمی شود و به زحمت و با این تغییرات تا زمانی که خود را 40s و 50s. ژنتیک و رنگ پوست قرار گرفتن در معرض آفتاب, سیگار, تاریخچه, رژیم غذایی, هورمون و استرس نقش مهمی در روند پیری و این طیف گسترده ای از نرم افزار-عوامل پیری توضیح دهد که چرا افراد مختلف سنی در نرخ متفاوت است. برخی از رایج ترین تحتانی صورت تغییرات عبارتند از:

1. تعمیق خط میان بینی و دهان خود را (به نام nasolabial fold)

2. دهان خود را در گوشه و کنار شروع به افتادگی و شما شروع به توسعه خطوط و توخالی مناطق زیر گوشه دهان خود را (گاهی اوقات به نام marionette lines)

3. خود را یک بار, ناز, فرورفتگی تبدیل به نه چین و چروک های زیبا

4. شما شروع به شکل کمی خطوط اطراف لب خود را

5. و لب خود را شروع به نازک و صاف.

بسیاری از این تغییرات را می توان به راحتی ثابت با استفاده از تزریق به نام Juvederm. Juvederm یک مایع ژل ساخته شده از اسید هیالورونیک. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در پوست و مفاصل است و بنابراین بسیار سالم و طبیعی راهی برای حل این مشکلات است. با استفاده از یک سوزن کوچک Juvederm تزریق می شود می تواند فقط در زیر پوست و یا به لب. با این روش کسانی که چین و چروک اطراف دهان خود را می تواند پر شود توخالی مناطق پر می شوند تا حجم لب را می توان ترمیم و افتادگی گوشه دهان می تواند برداشته شود. این روش بسیار کمی خرابی (خفیف و تورم و قرمزی و کبودی که همه به سرعت حل و فصل) و اثرات فوری هستند. Juvederm تزریق معمولا آخرین 6-9 ماه و سپس به تدریج پوشیدن به عنوان بدن خود را به آرامی شکسته شدن این محصول است. این روش می تواند تکرار شود.

ظریف تزریق بوتاکس نیز می تواند شامل شود در پایین کشیدن مایع (بوتاکس یک مایع بیش از حد). مقدار کمی از بوتاکس تزریق می شود می تواند برای لیفتینگ و افتادگی گوشه دهان و کمک به کاهش چین و چروک است که به صورت اطراف دهان.

در حالی که این نوع از مایع کشیدن طول می کشد کمتر از یک سال نتایج نگاه, طبیعی, هیچ جراحی, خطر خرابی بسیار کمی وجود دارد و هزینه قابل توجهی پایین تر از فولاد نسخه. و آن را ممکن است به طور منظم انجام شود برای کمک به حفظ این جوان نگاه می کند.

[ad_2]