ماشین تجهیزات اضطراری: باید Haves برای تمام فصول

[ad_1]

شرایط اضطراری می رسند و بدون اطلاع قبلی در شگفت انگیز ترین زمان و در مکان های غیر منتظره. تصور کنید که خود را در حال رانندگی در یک منطقه متروک در 1:00 am و ناگهان چیزی را اشتباه رفت و رانندگی و حمل و نقل اتومبیل خود را به نظر می رسد دشوار است و تایر شما فقط منفجر شد. شما همچنین به یاد داشته باشید که آخرین خانه شما گذشت تقریبا بیش از 10 کیلومتر فاصله دارد. در این وضعیت آمادگی تنها راه است.

داشتن یک اورژانس جاده کیت می تواند شما را از گیر بودن برای یک مدت زمان طولانی و حتی زندگی شما را نجات دهد. کوتاه یا به خصوص در مسافت طولانی رانندگی وسیله نقلیه خود را باید برخی از مواد برای کمک به شما در مواقع اضطراری. نه همه مردم حمل کیت اورژانس و حقیقت این است که اکثر در واقع یکی نیست نگه داشته و در تنه خود را. به آماده برای هر گونه شرایط اضطراری که ممکن است اتفاق می افتد در امتداد راه خود را به نگه داشتن موارد در این لیست به عنوان بخشی از اورژانس جاده ای ست.

 1. پول نقد به جای کارت های اعتباری و یا خود پرداز خواهد بود و کمک زیادی به عنوان نه همه مکان های خودپرداز و فروشگاه ها که قبول کارت های اعتباری.
 2. بطری آب برای نوشیدن و تعمیر اهداف است. آب قطعا کمک خواهد کرد که در طی گرم شدن موتور و هنگامی که باتری خود را آب اجرا می شود.
 3. آماده به خوردن مواد غذایی مانند شیرینی کره بادام زمینی, بلغور جو دوسر میله گرانولی را کنار بگذارید و یا سایر مواد غذایی انرژی. را شامل نمی شود غذاهایی که غنایم به راحتی به عنوان شما نمی دانید که هنگامی که شرایط اضطراری اتفاق می افتد.
 4. کیت کمک های اولیه با برخی از داروها مانند آسپرین و تیلنول باند قیچی گازهای داغ و کمپرس سرد سوختگی کرم و پماد آنتی بیوتیک
 5. فوق العاده پتو برای کسانی که زندگی در مکان های سرد و در طول فصل سرد است.
 6. لباس های اضافی بنابراین شما نمی خواهد که به پوشیدن یکی از شما در حال پوشیدن برای تمام زمان شما رشته.
 7. نور فلش و باتری یدکی برای کمک به شما به درستی تعمیر وسیله نقلیه خود را هنگامی که آن را تاریک است.
 8. باتری های رادیویی برای به روز رسانی در موارد که در آن وجود دارد یک گردباد و یا دیگر فاجعه.
 9. چاقو ترجیحا یک چاقوی ارتش سوئیس می توانید دیگر بیش تر از ساده برش و برش.
 10. برای رانندگان است که همیشه خود را به کودکان و نوجوانان همراه پوشک و اسباب بازی و دیگر کودکان, ضرورت
 11. بلوز کابل ترجیحا 12-پا در ظهر برای کمک به زمانی که شما تخلیه باتری خود را به دلیل روشن کردن چراغ و یا ماشین دیگر ویژگی های.
 12. زاپاس و جک می تواند کمک به شما برای بازگشت به جاده ها اگر مشکل شما آسیب دیده است و یا پنچر.
 13. یدکی فیوز کمک خواهد کرد که بازگرداندن چراغ های خود را پس از یک فیوز دمیده.
 14. نوار مجرای می تواند به طور موقت رفع بسیاری از چیزهایی مانند شکسته شیلنگ شیشه جلو برف پاک کن و ویندوز و عمل به عنوان پوشش موقت برای برخی از مخازن و بسیاری دیگر.
 15. چراغ پیشانی یا دم نور برای سفرهای گسترده ای به جای چراغ است که ممکن است در طول سفر طولانی. در ساخت چراغ های LED زندگی می کنند طولانی تر از هالوژن ،
 16. پایه جعبه ابزار با انبردست پیچ گوشتی چکش آچار و یک سوکت تنظیم اتصالات ماشین خود را
 17. مجموعه ای از عود به شما کمک خواهد کرد هشدار به رانندگان دیگر که وسیله نقلیه خود را شکسته است. این ممکن است کمک به جلوگیری از تصادفات و صرفه جویی در زندگی خود و زندگی از مسافران در وسایل نقلیه است که ممکن است در سراسر آمده شماست.
 18. جیب بخار یا کوچک پروپان مشعل برای مکان های برفی و یا در طول فصل زمستان است.
 19. یک گالن ضد یخ است که باید به خصوص اگر آن زمستان است. پایین بودن سطح مایع خنک کننده می تواند باعث شدید موتور آسیب بنابراین بهتر است برای همیشه باید دوباره پر کردن و در دست است.
 20. مانتو بارانی, چتر و باران دیگر دنده کمک خواهد کرد که شما را به بیمار هنگام دریافت کردن خودرو در زمانی که باران می آید یا زمانی که زمستان باد می وزد.

شما ممکن است پیدا کردن این لیست پر از چیزهای زیادی به ارمغان بیاورد, اما شما قطعا می توانید همه چیز را در یک کیسه نایلون یا حداقل در یک ظرف پلاستیکی. تنه خود را به اندازه کافی بزرگ برای نگه داشتن خود را تنها راه برون رفت از کنار جاده ای اضطراری.

[ad_2]