لیفت ابرو برای تصحیح بینایی

[ad_1]

ابرو افتادگی یک بیماری شایع است که در آن ابرو sags و این امکان وجود دارد که تضعیف شده می تواند مانع دید. یک ابرو که به روش ترمیمی برای اصلاح این وضعیت. وجود دارد سه روش بالا بردن ابرو برای به انجام رساندن دکتر و بیمار اهداف: کرونالی مستقیم و در مستقیم لیفت ابرو. برای تاجی آسانسور برش ساخته شده است در رویش و اغلب اعمال می شود زمانی که فردی دارای یک پیشانی.

این زخم معمولا تحت پوشش رویش و برخی از مزایای استفاده از این گزینه شامل یک کاهش در پیشانی و پل بینی چین و چروک است. مستقیم لیفت ابرو شامل از بین بردن چربی اضافی پوست بالای ابرو در حالی که در مستقیم browplasty باعث می شود یک برش در چین پلک. قبل از عمل مشاوره خواهد تصمیم بگیرد که کدام روش مناسب برای هر بیمار.

این روش می تواند در ترکیب با دیگران مانند پلک, اما این مهم است که توجه داشته باشید که آیا اضافی روش در حال انجام است برای زیبایی و ترمیمی دلایل آن را تحت تاثیر قرار, تحت پوشش بیمه.

بسیاری از بیماران در نهایت با نتایج راضی از خود browplasty اما زمان بهبودی گسترده است. گیرنده می تواند انتظار می رود تورم و کبودی تا ده روز و دوره بهبودی می تواند شامل باند پانسمان و تخلیه لوله. اولیه بازیابی خواهد شد و به نظر می رسد که مانع از بیمار توانایی های فراتر از شکایت اصلی و عمده فعالیت های فیزیکی نیاز به اجتناب شود برای چندین هفته پس از عمل جراحی است. به طور سنتی بهبودی کامل خواهد بود ساخته شده در دو تا سه هفته اگر دکتر بخشنامه به دنبال دارد. اکثر بیماران بیش از حد راضی از تصمیم به عمل جراحی اگر چه بهبودی کامل آشکار کامل اثر را از چند ماه.

این مهم است که توجه داشته باشید که پیری را ادامه خواهد داد و در نتیجه نتایج دائمی هستند.

طول عمر بالا کشیدن ابرو متفاوت توسط بیمار و شیوه زندگی و وراثت بازی بخش عمده ای در طرح ریزی خاص که زمان خط. اگر یک بیمار پایبند به بعد از عمل توصیه نتایج, البته آخرین دیگر خواهد شد. کسانی که کار در شرایط سخت آب و هوایی و یا فیزیکی دستی تشخیص مشاغل به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از نظر ژنتیکی مستعد هستند به تضعیف و افتادگی و پلک ها به احتمال زیاد برای لذت بردن از اثرات مثبت یک لیفت ابرو برای یک مقدار کوتاه از زمان. آسانسور ندارد توقف روند پیری و بیمار ممکن است نیاز به در نظر گرفتن تکرار عمل در آینده است.

[ad_2]