لیست لوازم آرایشی

رژ گونه
با کمی سرخ شدن به چهره خود ظاهری تازه و متفاوت بدهید. بنابراین ، منبع لینک سرخ شدن نیز یکی از مواردی است که باید به لیست کالاهای مورد نیاز کیف آرایشی خود اضافه کنید.

از نظر فرمول های پودر ، ژل یا کرم هر کدام را که فکر می کنید برای نوع پوست شما بهترین است انتخاب کنید. البته رنگ سرخ شده ای که انتخاب می کنید نیز اهمیت دارد. از استفاده از جوش های خیلی سبک خودداری کنید و مطمئن شوید که رنگ سرخ با رنگ پوست شما مطابقت دارد.

باز هم ، اگر قصد استفاده از کیت لوازم آرایشی خود را برای افراد دیگر دارید ، لازم است یک پالت سرخ کرده خریداری کنید تا مطمئن شوید که با هر رنگ و آرایش پوستی ، تنوع کافی برای هر یک از مشتری های خود دارید.

لیست کالاهای مورد نیاز کیف آرایشی

7- برنزه
بسیاری از پالت های سرخ حاوی یک برنزه است ، اما اگر یکی از آنها را ندارید ، باید یکی را جداگانه خریداری کنید.

برنزه کردن مانند سرخ شدن با استفاده از مقدار کمی به صورت و عمق صورت شما می بخشد. رنگی را انتخاب کنید که یک یا یک درجه تیره تر از رنگ پوست شما باشد تا درخشش آفتابی و زیبایی به شما بخشد.

8- هایلایت
با کمی برجسته تر می توانید چهره خود را به جهانی تبدیل کنید. البته تا زمانی که می دانید در مناطق مناسب به آن ضربه می زنید.

برجسته ها فرمول های مختلفی دارند. از پودر گرفته تا مایع یا خامه. اگر در استفاده از برجسته ها تازه کار هستید ، معمولاً استفاده از برجسته های پودری آسان تر است.

9- کانتور
برای کانتورینگ و ترمیم آرایش صورت می توانید از محصولات مختلفی برای صورت خود استفاده کنید ، اما ساده ترین راه خرید کانتورهای کرم است.

در صورت لزوم می توانید کانتورها را به راحتی در قسمتهای خاصی از صورت استفاده کنید تا فوراً صورت خود را تغییر دهید. چه از کانتورهای چرب و چه خامه ، پودر یا هر چیز دیگری استفاده کنید ، حتما آنرا خوب مخلوط کنید.

10. اسپری تثبیت کننده
اگر از محصولات مشت صورت استفاده می کنید ، می توانید از اسپری تثبیت کننده نیز استفاده کنید تا آرایش خود را برطرف کنید تا جلوه آن دو برابر شود ، اما لازم نیست. اگر فیش صورت در جعبه آرایشی خود ندارید ، پیشنهاد می کنیم از اسپری تثبیت شده غافل نشوید.

با این حال ، این اسپری به شما کمک می کند تا آرایش خود را طولانی تر نگه دارید ، هم برای استفاده شخصی و هم برای دیگران. این اسپری ها می توانند رطوبت و دمای پوست صورت شما را تنظیم کرده و به شما اطمینان دهند که هیچ چیزی به آرایش شما آسیب نمی رساند.

لوازم آرایشی ضروری برای چشم شما

11- یک پالت سایه چشم
در حالی که خوب است که فقط چند سایه سایه چشم را در کیف آرایشی خود داشته باشید ، پالت سایه چشم به شما در انتخاب سایه نهایی و ظاهری تنوع بیشتری می بخشد.

پالت اصلی شما باید حاوی سایه هایی باشد که ساده و متنوع باشد و در هر جایی قابل استفاده باشد ، اما در خرید سایه هایی که رنگ های روشن تر و متمایز تری دارند ، اشکالی ندارد.

12- مداد چشم
مدادهای چشم نه تنها سریع استفاده می شوند و بسیار راحت هستند ، بلکه واقعاً چهره شما را تغییر می دهند. آنها می توانند در نواحی مختلف صورت مورد استفاده قرار گیرند و نتایج متفاوتی کسب کنند. از خط باریک در پشت پلک و بالای مژگان گرفته تا سایه های دودی گسترده برای جذابیت بیشتر.

به چندین رنگ خط چشم نیاز دارید ، اما رنگ های زیر رنگ های اساسی هستند که باید خریداری کنید:

سیاه ، قهوه ای ، هلو ، سفید