لوازم یدکی لیفان – 520 – 620 – X60 – X50

این دسته شامل کلیه قطعات بدنه خودرو لیفان میشود که عبارتند از: چراغ های جلو و عقب، پوسته سپر، آینه، جلوپنجره، توری یا شبکه سپر، درب موتور (کاپوت)، درهای جلو و عقب، زه و فلاپ و … برای کسب اطلاعات بیشتر و یا استعلام قیمت می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

با بالاترین کیفیت با مجموعه ریحان قطعه کاسپین تماس بگیرید. در صورتی که نیاز به هر قطعه ای از این مدل دارید ، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما با بررسی نیاز شما ، قطعات و لوازم یدکی لیفان ۵۲۰ را به دستتان برسانند. خودرو لیفان در سال 2006 توسط شرکت لیفان که یکی از خودروسازان چینی است، تولید شد. برنامه شرکت خودروسازان بم این است که با لیفان یک شرکت مشترک در ایران داشته باشند تا بتوانند سرمایهگذاری برای یک خودروی ارزان قیمت که بتواند جایگزین پراید شود را انجام دهند که این خودرو از استانداردهای مناسب نیز بهرهمند باشد و سپس در ادامه قصد بر این است که این دو شرکت محصول سدان ۸۲۰ را با یک فیس لیفت جدید با یک موتور بسیار مدرن با حجم ۱۵۰۰ سی سی TGDI را به بازار عرضه نمایند.

این خودرو در ابتدا توسط خودروسازان ایرانی مونتاژ می شد. قطعات و لوازم موجود لیفان ۵۲۰ در انبار ما شامل لوازم موتوری لیفان ۵۲۰ ، لوازم جلوبندی لیفان ۵۲۰ ، لوازم بدنه لیفان ۵۲۰ ، قطعات گیربکس لیفان ۵۲۰ و لوازم داخل اتاق لیفان ۵۲۰ میباشد. محصولات این گروه شامل سدانهای کوچک، ونهای کوچک و خودروهای هاچ بک است.

لیفان (Lifan) گرچه در بیرون از مرزها سواریهای کوچک میفروشد، اما در داخل چین تولیداتی همچون دوچرخه، کفش ورزشی و مشروبات الکلی دارد. شرکت لیفان مانند سایر شرکتهای موفق دیگر از مجموعهای کوچک ولی با انگیزه و با اهدافی بزرگ کار خود را آغاز کرد. یک شرکت خودروسازی چینی است که تولید نخستین محصولات خود را در سال ۲۰۰۵ لوازم یدکی لیفان تبریز آغاز نمود. این شرکت که کارش را با ساخت و تعمیرات موتورسیکلت آغاز کرده بود، در اواخر سال 2005 میلادی، شروع به تولید خودرو نموده و در سال 2013 موفق شد 188.993 دستگاه از محصولات خود را بهفروش برساند. این محصول اولین تولید شرکت لیفان بود که با نام لیفان 520 وارد بازار شد.