لوازم اضطراری – بقای اولیه منابع برای آماده سازی برای دوران سخت

[ad_1]

داوطلب خدمت سربازی در اینجا در این مقاله به برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که طبیعی یا اضطراری فجایع رخ می دهد و شما نیاز به تخلیه خانه خود را. آماده برای هر گونه بحران با کسب این چیزهایی که در حال حاضر مرتب شده اند و همچنین به راحتی در دسترس است. نگه داشتن همه چیز را در آب یا آتش سوزی-مقاوم سازی.

موثر برای آماده سازی شما باید ارسال این لیست به مناطق قابل دسترس در خانه خود را. این خواهد شد کمک به شما در یادآوری لازم اعمال را انجام دهد و همه چیز را با شما را هنگامی که شما را مضطرب و نگران نمی متمرکز شده است.

وجود دارد چند چیز لازم است که قبل از فرار. در بالا از آن است که برای اطمینان از ایمنی کودکان خود را. شما واقعا باید اطمینان حاصل شود که بچه های خود را امن هستند در یک رویداد شما مضطرب. شما همچنین باید امن اضطراری کیت که خوب است به مدت سه روز در حال حاضر کامل با خانواده و تماس با جزئیات.

گذشته از آن, کیت کمک های اولیه باید همیشه در دست. دیگر اسناد مهم مانند گذرنامه تولد یا ازدواج, گواهینامه, گواهینامه رانندگی, وصیت نامه و حساب بیمه و دیگر مهم اعتبار هم برای شما و خانواده خود را باید به همراه آورده با شما به عنوان شما تخلیه خانه خود را.

چیز دیگری مهم است که شما باید انجام است یدکی تلفن همراه و شارژر. این باید شامل تمام مواد حیاتی شماره تلفن ها و دایرکتوری ها از, بستگان, دفتر, بیمه, پزشکان, داروخانه و دیگران.

شما همچنین باید کلید یدکی خانه خود را, پورت خودرو, سازی, ایمنی, جعبه, و دیگران. شما همچنین باید در کنار برخی وجوه از جمله پول نقد و کارت های اعتباری. لازم است دارو و تجویز عینک و همچنین انتقال دستگاه های مورد نیاز, بیش از حد.

برای دستورالعمل های اضافی در اورژانس آماده سازی شما باید تعیین یک محل خاص به ملاقات پس از یک فاجعه است. شما ممکن است اطمینان حاصل شود دو سایت یکی است که واقع شده است در نزدیکی خانه خود و دیگر که فراتر از محل شما در یک رویداد که در صورت نیاز به خروج.

شما باید اطمینان حاصل شود که همه آشنا است با خارج از دولت بستگان و یا آشنایی و اطلاعات تماس خود را. این اطمینان خواهد داد که شما یک شخص مشترک به تماس در هر صورت شما شکستن و دور از یکدیگر.

وجود کیت بقا آنلاین فراهم می کند راهنمایی در همه موقعیت های اضطراری. این ممکن است کمک به شما یاد می دهد همه به یاد بگیرند که چگونه به مسئولیت رسیدگی به شرایط و برای آن آماده شود. بالاتر از همه بقای خود را بسته باید همیشه آماده برای همه ممکن است فاجعه تشکیل شده و با آمادگی اضطراری منابع برای شما و خانواده خود را.

[ad_2]