لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم دعای عرفه حرم مطهر رضوی + فیلم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس و به نقل از آستان نیوز، روح‌الله رنجبر با اشاره به برگزاری مراسم دعای عرفه در حرم مطهر رضوی اظهار داشت: امروز پنج شنبه همزمان با نهم ماه ذی الحجه و مصادف با روز عرفه، ویژه برنامه فرهنگی، مذهبی و معنوی دعای عرفه در حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) با رعایت دقیق و کامل پروتکل‌های بهداشتی با حضور خادمان، زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: از زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی خواهشمندیم زمانی که برای کسب فیض از مراسم دعای پرفیض عرفه در این بارگاه ملکوتی مشرف می‌وند حتما به صورت جدی پروتکل‌های بهداشتی خصوصا استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی را به صورت دقیق و کامل رعایت کنند.

مدیر انتظامات و تشریفات آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی در حرم مطهر رضوی همه صحن‌های متبرکه به صورت شطرنجی با ظرفیت استقرار دو نفر بر روی هر فرش مفروش شده است، گفت: همچنین خادمیاران سلامت برای ضدعفونی دست زائران و مجاوران و توزیع ماسک در ورودی‌های حرم مطهر مستقر هستند.

رنجبر اضافه کرد: از زائران و مجاوران تقاضا می‌کنیم برای مراسم دعای عرفه مُهر،کتب ادعیه و چادر نماز شخصی همراه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم زائران و مجاوران حضرت امام رضا(ع) با خادمان این بارگاه ملکوتی همکاری لازم و کافی را داشته باشند تا ان‌شاءالله شاهد برگزاری مراسمی معنوی توأم با امنیت سلامت برای دلدادگان اهل‌بیت عصمت و طهارت باشیم.

انتهای پیام/282/ف

[ad_2]

Source link