لذت بردن از بهار حیات وحش از خانه خود را می گوید BBOWT

[ad_1]

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس حفظ ارتباط با جهان طبیعی است مهم تر از همیشه برای اطمینان از ما گرفتن خوب مراقبت از سلامتی و تندرستی می نویسد: علامت باسورث از دیگران, Berks و Oxon حیات وحش تفنگ ساچمهای قt.

به عنوان محدودیت دولت ما حرکات کمتر ارائه فرصت برای ما برای رفتن به طبیعت این مهم است که به یاد داشته باشید به نگاه کردن به طبیعت است که به ما می آید.

بهار است و قطعا در هوا و طبیعی جهان است که شروع به قرار دادن در آن جذاب نمایش برای همه ما برای لذت بردن از.

اگر شما سحر خیز و یا فقط در تلاش برای ماندن در خواب نرم افزار باز کردن یک پنجره و تجربه خود را در یکی از بریتانیا بزرگ, طبیعی, عجایب, سحر کر. گوش دادن را برای خود محلی رابین ترانه برفک یا طرقه آواز از خود را مورد علاقه قرار گرفتن. با کمی سر و صدا دیگر آن را یک فرصت بزرگ را به تعجب در پیچیدگی از آهنگ های خود را. اگر چه صدایی شاد, پرندگان آواز خواندن نیست برای لذت بردن; این راه حیاتی برای آنها به جذب یک همسر و دفاع از قلمرو خود را.

صبح پر از blackbirds جستجو برای کرم ها بر روی چمن رنگارنگ wagtails فیلدینگ حشرات از سقف و chaffinches جستجو در این شاخه از درختان.

در, درختان, برگ جوانه های در حال munched توسط تازه-تخم کرم. عجیب و غریب زنبور دیده می شود پرواز در میان لاله و بابونه حشرات کوچک ظهور از گربه بید و midges شروع به رقص در پناهگاه تسمه.

با وجود این کالا در پیشنهاد اولیه روز از زمستان می تواند یک زمان بسیار دشوار برای پرندگان در باغ.

سهام از مواد غذایی در سطح وسیع تری در حومه شهر باید تا به حال تمام زمستان به کاهش و در حال اجرا هستند بسیار کم است.

حتی اگر این حشرات در حال بیرون آمدن دوباره آن را به اندازه کافی برای دانه خوردن پرندگان و یا برای کسانی که فقط نیاز بیشتر به غذا خوردن. ظاهرا تسکین ماه های مارس و آوریل در میان بدترین برای عرضه به طور طبیعی آنچه در پرندگان نیاز بنابراین مطمئن شوید که برای نگه داشتن خود را فیدر پرنده صدر.

بیشتر بخوانید: حمایت از موسیقی خدمات سلامت آوردن امید و سرگرم کننده در طول مستند

شما می توانید پرنده خود را به غذا از تاک خانه مزرعه (آنلاین در https://www.vinehousefarm.co.uk)و کمک به Berks, دلار و Oxon حیات وحش اعتماد (BBOWT) در همان زمان.

پنج درصد از هر خرید ساخته شده توسط یک مشتری زندگی در آکسفوردشایر است اهدا به BBOWT.

فلش زرد به عنوان یک گوگرد پروانه flits در مورد شکوفه-سمپاشی درختان است که قطعا یکی از اولین نوید بهار است.

پروانه های رشد, در, رو به آفتاب, آب و هوا و رسیدن به اوج خود در تابستان. بسیاری از گونه های موجود در آکسفوردشایر آمده در یک آرایه خیره کننده از رنگ از برق آبی آدونیس آبی شطرنجی سیاه و سفید از سنگ فرش مرمر سفید به نارنجی روشن از fritillaries.

وجود دارد مقدار زیادی از پروانه ها که ما می توانیم خوش آمدید به باغ بیش از حد; طاووس پروانه قرمز admirals و tortoiseshells بودن برخی از بیشتر متمایز است.

وایلدر مناطق بلندتر چمن و گزنه را تشویق آنها را به حرکت در, و فراموش نکنید که شهد سرشار از گل مانند buddleia.

فراموش نکنید که برای نگاه کردن. در آکسفوردشایر شما نمی خواهد که به صبر طولانی برای دیدن یک بادبادک قرمز, چرخش آرامی در جریان جستجو برای وعده غذایی بعدی خود را. قرمز بادبادک بی تردید ‘mewing’ تماس و طولانی شکافته دم آن را آسان برای گفتن جدا از سایر پرندگان شکاری.

ادامه مطلب: این کسب و کار هنوز هم باز در آکسفوردشایر… پشتیبانی اگر شما می توانید

این زمانی است که حوضچه های پر از قورباغه و وزغ تخم ریزی ها و جوانه ها شروع به پشت سر هم خود را به رها کردن فوق العاده رنگ. توقف شاهد این عینک می تواند شادی و کمک به از بین بردن استرس است.

ما نگه داشتن های مناظر و صداها را از بهار در ما کانال های رسانه های اجتماعی پس لطفا خود را برای ما ارسال حیات وحش عکس با هشتگ #EverydayWildlife.

ما خیلی دوست دارم شما را به ارسال آنها را به پست آکسفورد بیش از حد در [email protected] و بهترین چاپ خواهد شد.

ما امیدواریم که شما ایمن ماندن و پیدا کردن آرامش در جهان طبیعی در این زمان دشوار است.[ad_2]

Source link