لباس هایی که نشان دهنده علاقه يرفداران به تیم ورزشی استقلال است!

باشگاه ورزشی استقلال به دلیل کسب عناوین ارزشمند کشوری و آسیایی همواره به عنوان یکی از بهترین و پر افتخار ترین باشگاه های ورزشی ایرانی و آسیایی شناخته می شود. این تیم دارای طرفداران بسیار زیادی است که همواره ترجیح می دهند از لباس هایی که نشان دهنده علاقه آن ها با تیم ورزشی استقلال است استفاده نمایند.

 

لطفا بخوانید: قصد تهیه و خرید لباس ارزان و جدید استقلال را دارید؟

 

استقلال همیشه به رنگ آبی لباس خود، عناوین و افتخارات کسب کرده و بازیکنان قدرتمند و با تکنیک شناخته می شود. این تیم از همان ابتدا از لباس های آبی رنگ به عنوان لباس اصلی خود استفاده می کرده است و به همین دلیل همواره با نام آبی پوشان پایتخت مشهور بوده اند.

 

لطفا بخوانید: از چه سایتی می‌توانیم لباس استقلال را به صورت ارزان تهیه کنیم؟

 

در این بین هواداران این تیم همیشه به دنبال استفاده از لباس ورزشی این تیم و تجهیزات و اکسسوری های آبی رنگ بوده اند که نشان دهنده طرفداری آن ها از استقلال باشد. برای خرید هر تجهیزاتی می بایست ابتدا تا حدی نسبت به استفاده از آن آشنایی پیدا کرد و سپس به خرید آن اقدام کرد.

 

لطفا بخوانید: اسپانسر پیراهن استقلال کیست؟

 

با ما همراه باشید تا در ادامه را شما را با فاکتورهایی در رابطه با خرید و انتخاب لباس مناسب ورزشی آشنا کنیم تا اگر می خواهید لباس استقلال، تیم مورد علاقه خود را خریداری کنید، بتوانید از بین بیشمار لباسی که در بازار با طرح باشگاه استقلال وجود دارد، بهترین آن را انتخاب نمایید.

 

لطفا بخوانید: چگونه می‌توانیم از سایت برادران اسپرت اقدام به خرید لباس استقلال کنیم؟

 

چه نوع کیت و لباس ورزشی استقلال مناسب ورزش کردن است؟

مطمئنا ورزش کردن می تواند باعث ایجاد سلامت و نشاط در فرد و در مقیاس عمومی تر، در اجتماع شود. برای ورزش کردن یکی از تجهیزات بسیار مهم، لباس ورزشی است. اما اینکه این لباس از چه جنسی باشد نیز بسیار مهم و حیاتی است. معمولا برای استفاده روزمره و بیرون از خانه و برای کسانی که عاشق باشگاه ورزشی استقلال و طرفدار این تیم هستند پیشنهاد می کنیم از لباس های نخی که دارای طرح و لوگوی این باشگاه هستند استفاده کنند که طی کار های روزمره، از عرق کردن زیاد آن ها جلوگیری کرده و باعث گردش هوا و خنک ماندن پوست گردد.

 

لطفا بخوانید: بررسی و نحوه تهیه و خرید جدید ترین لباس استقلال

 

اما این لباس های نخی بر خلاف باور عمومی، به هیچ وجه مناسب ورزش های سنگین نیستند. یعنی اگر می خواهید لباس ورزشی باشگاه استقلال برای انجام ورزش هایی مانند فوتبال و… که نیاز به تحرک بالا دارند را استفاده نمایید، باید توجه داشته باشید که الیاف استفاده شده در آن ها درصد نخ زیادی نداشته باشد.

اما دلیل چیست؟ در زمان انجام ورزش های سنگین که به تحرک بالا نیاز دارند، بدن برای خنک نگه داشتن خود به شدت عرق می کند و آب از دست می دهد، این آب خارج شده است پوست با لباس ورزشی تماس برقرار می کند. اگر جنس لباس از نخ باشد، به دلیل خاصیت جذب رطوبت بالایی که لباس های نخی دارند، باعث خیس شدن و خیس ماندن لباس می شود. به این صورت راه گردش هوا کاملا بسته شده و پوست بدن شروع به گرم شدن می کند.

 

لطفا بخوانید: چه مفهومی پشت رنگ لباس استقلال قرار دارد؟

 

این مسئله می تواند بسیار ناخوشایند و حتی خطرناک باشد و باعث گرما زدگی ورزشکار شود. برای جلوگیری از این مشکل باید توجه کنید که لباس ورزشی استقلالی که خریداری می کنید دارای الیاف مصنوعی باشد. با استفاده از این لباس ها، عرق بدنتان جذب لباس نشده و گرمای بدن راحت تر دفع می شود، خبری از ناراحتی های استفاده از لباس خیس حین ورزش نیست و می توانید به راحتی بر روی ورزش خود تمرکز نمایید.

.

منبع: خبرگذاری تسنیم