قطعنامه سال نو برای BackCountry

[ad_1]

سال جدید آغاز شده است و شما احتمالا باید چند قطعنامه های سال جدید در راه است. شما از دست دادن وزن از دست دادن یک عادت بد, اضافه کردن یک عادت خوب یا حتی ترمیم یک حصار. اما آیا شما هر گونه قطعنامه برای backcountry? آیا شما آماده برای این سال را بهترین backcountry سال ؟ من آماده هستم. در اینجا چند از من backcountry قطعنامه های سال جدید; لطفا اتخاذ یک زن و شوهر از این برای خودتان. اگر شما انجام 2005 خواهد بود بهترین هوای سال است.

اول من حل و فصل به صرف زمان بیشتری را در backcountry. مهم نیست که چقدر زمان من صرف پیاده روی و یا کمپینگ آن به نظر می رسد هرگز به اندازه کافی. بنابراین در این سال من سعی خواهد کرد برای من پر از منزل. البته من در این گفت: در سال گذشته بیش از حد, اما موفق به دریافت کافی است.

بعد من حل و فصل به ارتقاء دنده های انتقادی. برخی از چیزهایی که راحت تر دیگر شما آنها را, اما این خوب نیست عمل مهم backcountry دنده. برای مثال آن بوده است که چند سال پس از من به روز رسانی من کیت کمک های اولیه و یا چکمه های پیاده روی و یا عینک آفتابی. این موارد تبدیل به یک مسئولیت اگر آنها به درستی نگهداری می شود. من اجازه دهید که لغزش. من هم نگاهی طولانی به من دوربین دوچشمی و کمپینگ آشپزخانه به خصوص اجاق گاز است. مراقبت از دنده خود را خواهد اطمینان از توانایی خود را برای مراقبت از شما را هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

در حالی که ما در حال بحث در مورد دنده بیایید رفتن را با یکی دیگر از قطعنامه است. من حل و فصل به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از تمام دنده من. من شده است با حمل منیزیم چوب برای آتش شروع برای حدود 5 سال است. من فکر نمی کنم من می دانم که چگونه به استفاده از آن. من قصد دارم برای یادگیری است. من نیاز به درک بیشتر در مورد گیرنده GPS (Garmin eTrex Vista). من با استفاده از حدود پنج درصد از قابلیت های آن است و این تنها به این دلیل که من گرفته نشده زمان برای یادگیری است. که تغییرات در این سال است.

من هم تصمیم به یادگیری جدید backcountry مهارت است. من تصمیم بگیرید که چه مهارت برای یادگیری است اما از آن خواهد شد چیزی است که من انجام داده ام هرگز قبل از. من هیچ زمان به یاد بگیرند که چگونه به سنگ صعود. شاید که یکی و یا شاید قایقرانی. من هرگز جمع آوری آب با استفاده از انرژی خورشیدی هنوز. که برای تلفن های موبایل جالب بیش از حد. شاید شما نیاز به یادگیری CPR یا چگونه به خواندن یک نقشه و یا کراوات انواع گره. این سال برای پر کردن شکاف دانش.

در نهایت من تصمیم به آوردن کسی جدید به backcountry این سال است. زمانی که من دیدن غروب کامل و یا گله ای از بز کوهی بعدی فکر من این است “من آرزو می کنم پس اینجا بود که برای دیدن این!” بنابراین در این سال من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن ترس از ما backcountry با کسی که با نام تجاری جدید به خارج از منزل. با چسبیدن به این قطعنامه های سال جدید, من یک سال بزرگ ما backcountry. من امیدوارم که برای دیدن شما وجود دارد!

با استفاده از این اطلاعات شما می توانید آن را حق اولین بار. دریافت خارج از منزل!

[ad_2]