قطره آهن

 

قطره آهن یکی از مهمترین مکمل های مورد نیاز بدن کودکان در سنین پایین است و مادران دغدغه زیادی برای خرید بهترین قطره آهن برای کودک خود دارند، در بازار قطره های آهن بسیار متنوع و خوبی وجود دارد که انتخاب را برای مادران سخت کرده است بسیار از افراد به مادران قطره آهن های خارجی را پیشنهاد می کنند که به دلیل قیمت بسیار بالا ممکن است برای بسیاری از خانواده ها خرید آن دشوار باشد، از این رو جای یک محصول با کیفیت ایرانی در داروخانه ها خالی بود که به لطف تیم داروسازی شرکت کیمیا کالای رازی این نیاز هم برآورده شد و این شرکت با تولید محصول قطره آهن لیپیفر به عنوان اولین شرکت تولید کننده قطره آهن نانولیپوزمال در ایران خود را معرفی کرد.

همانطور که می دانید یکی از مهمترین معایب قطره های آهن موجود در بازار سیاه کردن دندان کودکان است که خوشبختانه قطره آهن لیپیفر به دلیل تکنولوژی بالای ساخت و فرمولاسیون پیشرفته خود این مشکل را حل کرده است

تا به حال هیچ گزارشی مبنی بر سیاهی دندان از سوی مصرف کنندگان منتشر نشده است و تا کنون بیشترین رضایت مندی را کسب کرده است.

قطره آهن لیپیفر

شرکت کیمیا کالای رازی سبد محصولات آهن خود را در سه دسته قطره آهن معمولی، قطره آهن فورت و شربت آهن توسعه داده است که سطح وسیعی است نیاز مشتریان را برآورده می کند، قطره آهن معمولی این شرکت دارای 7 میلی گرم آهن المنتال است، قطره آهن فورت دارای 15 میلی گرم آهن المنتال است و شربت آهن دارای 20 میلی گرم آهن المنتال است.

از دیگر مواد تشکیل دهنده این سه محصول می توان به ویتامین ب 12 و اسید فولیک اشاره کرد، این سه محصول در حال حاضر در داروخانه های آنلاین سطح کشور موجود است و شما به راحتی می توانید آن را خریداری کنید.

با خرید و استفاده این محصول کودک شما دیگر دچار کم خونی نمی شود و ویتامین ب 12 آن تامین خواهد شد. همچنین این محصول گلبولهای قرمز خون را نیز تولید می کند و فرزند شما دیگر دچار کم خونی نمی شود.