قدرت انرژی کی

[ad_1]

وجود دارد بسیاری از راه های مختلف که شما می توانید با استفاده از انرژی کی در رزمی و هنر شفا. این محدوده از عملی جنبه های فیزیکی استفاده می شود برای کنترل یک متجاوز تمام راه را از طریق به باطنی هنر شفا. کی است lifeforce و انرژی جهان است که جریان را از طریق همه چیز. آن است که همچنین به عنوان شناخته شده چی پرانا خاصیت مغناطیس ، آن دیده نمی شود اما قطعا می تواند احساس و تجربه کرده است. آن را می توان در بسیاری از روش های سنتی برای بهبود زندگی خود… طب فشاری, طب سوزنی, kiatsu ریکی, آیکیدو چی کونگ و تای چی ،

چگونه شما می توانید خود را توسعه کی قدرت ؟

هوا شامل انرژی و نیروی زندگی از جهان که شما دریافت خواهید کرد از طریق ریه های خود را برای هر سلول از بدن خود را. اکثر مردم معمولا تنفس 15-20 بار در دقیقه با استفاده از تنها یک ششم ظرفیت ریه خود را. شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به تنفس آهسته تر از پنج یا شش عمیق و آرام نفس یک دقیقه خود را افزایش دهند کی انرژی است.

تمرکز شما باید خود را در بازدم که باید طولانی تر از خود را استنشاق. تنفس در مصرف در لوازم و تنفس از گسترش آنها در سراسر بدن است. این مهم است که به تمرکز بر روی تنفس کردن در پخش و توزیع به عنوان تنفس و انرژی اتفاق می افتد ناخودآگاه و به طور خودکار. با تمرین این نوع تنفس را می توان به طور منظم اساسی, عادت, حتی در حالی که شما خواب. کی از جهان است و پس از آن تغییر به انسان قدرتمند انرژی است که شما می توانید استفاده کنید برای التیام بدن و یا دفاع از خود.

ژاپنی هنرهای رزمی با استفاده از این روش تنفس و حمله به خود متجاوز در حالی که آنها در حال تنفس در, به عنوان آنها را آسیب پذیر در استنشاق. شما را توسعه کی در aiki هنر خود را هنگامی که روش تنفس صحیح است. انرژی و قدرت و آگاهی همیشه باید آرام و در آرامش و بدون تنش را برای کی باید قوی باشند.

بهترین راه برای افزایش انرژی کی

بهترین راه برای توسعه را کی قدرت است که از طریق ترکیبی از نشستن هنوز هم در ذن و مدیتیشن و آموزش خود را برای مبارزه با اقدام از طریق عمل است.

آیکیدو آغاز می شود با یک وضعیت خاص و نگرش یک دولت که در آن بدن خود را در نفس و ذهن همه تبدیل شدن به یکی. زمانی که این سه شرایط ملاقات شما قادر به بیان خود کی قدرت را به حداکثر. این همان شرایطی است که در حال اساسی به ذاذن (نشسته مراقبه) است که شامل…

1 – ثبات خود را مرکز ثقل در حالی که نشسته و یا ایستاده است.

2 – غلظت آگاهی با استفاده از نظم و انضباط ذهن خود را.

3 – تنفس صحیح در هماهنگی خود را با ذهن, بدن و روح و روان.

هنر آیکیدو همچنین شامل استفاده از خود را قدرتمند کی انرژی خود را برای کنترل حریف مهاجم یا متجاوز ، قطع تنفس ریتم و زمان بندی unbalancing آنها منحرف کردن توجه خود را و خنثی سازی روح مبارزه خود را. زمانی که همه از این شرایط ملاقات شما خواهد بود قادر به احاطه حریف خود را با قریب نیروی خود را کی قدرت. این به شما می دهد توانایی رهبری خود را در ذهن و جلوگیری از برخورد از انرژی است.

ذاذن کی انرژی

در Budo سه ملزومات… تکنیک (wasa) انرژی فعالیت (ki) و ذهن/روح (shin). با استفاده از هنر ذاذن طریق وضعیت خود را, شما می توانید خود را در ذهن و تنفس با هم در تعادل و هماهنگی است.

در ذاذن همچون Budo و هنرهای رزمی بسیاری از مشکلات بوجود می آیند در ابتدای آموزش است. اما بعد از استقرار صحیح و نگرش ذهن و تنفس سقوط به تعادل به راحتی. در ابتدا شما باید آگاهانه در آن کار می کنند اما بعد از متمرکز تمرین شما قادر خواهید بود به تمرکز ناخودآگاه. غلظت در عمل تنفس کردن ایجاد تعادل بین آگاهی و استقرار. این امر باعث تعادل انرژی عضلات و اعصاب و هیپوتالاموس و تالاموس غدد. اگر شما تمرین به طور منظم, شما می دانید اسرار budo ناخودآگاه به طور طبیعی و به طور خودکار.

هدف این است که به منظور توسعه یک حرکت بدن و ذهن و روح و روان. هنگامی که شما توسعه این توانایی شما را تبدیل به قوی و پر از مثبت کی. اگر شما نمی ساکن افکار خود را اما فقط به آنها اجازه رفتن ماده از ذهن خود را حرکت.

در ذاذن شما می توانید جمع آوری انرژی خود اجازه دهید افکار خود را عبور مانند ابرها و استراحت خود را عصبی و تنش عضلانی با تمرکز بر وضعیت خود را… راست راست گردن و دستها با هم پیوست, thumbs تشکیل یک خط افقی و تنفس به درستی با تاکید بر تنفس عمیق به حرا (زیر ناف) خود را مرکز ثقل.

Zanshin یک ذهن باقی می ماند که هنوز هم بدون متصل بودن به هر چیزی ناظر, هشدار, اما ازاد. نگرش صحیح بسیار مهم است آن را به عنوان ادغام روح خود را با آنچه شما انجام دهد.

آموزش سخت اما آموزش هوشمند به سرعت مسیر خود را آیکیدو مهارت!

[ad_2]