قالیشویی بهارستان

قالیشویی بهارستان

قالیشویی بهارستان

یکی از شعبه های قالیشویی ملکه که تمام مدت فعالیت دارد، قالیشویی بهارستان است. بسیاری از کسانی که در میدان بهارستان و خیابان جمهوری و خیابان معیری و… سکونت دارند، از قالیشویی ملکه برای برطرف کردن نیاز های خود استفاده می کنند. اغلب ساکنان این مناطق شلوغ، قالیشویی ملکه را می شناسند و نسبت به خدمات آن آشنایی دارند.

 قالیشویی ملکه، در یکی از مراکز اصلی این خیابان بنا شده است. همین عامل باعث شده است تا کسانی که در اطراف این ناحیه زندگی می کنند، این قالیشویی را بشناسند و از خدمات آن بهره ببرند. قالیشویی بهارستان در جایی واقع شده است که قالیشویی های متعددی در آن جا حضور دارند. اگر جز کسانی باشید که از قالیشویی های این منطقه استفاده کرده اید، حتما متوجه تفاوت آن ها با یکدیگر شده اید.

قالیشویی بهارستان چه ویژگی هایی دارد؟

ضمانت کیفیت:

کیفیت در تمام شعبات قالیشویی ملکه تضمین شده است. قالیشویی بهارستان از این قاعده مستثنی نیست. تمام شعبات این قالیشویی به کیفیت، به عنوان اولین عامل در راستای پیش رفت شعبه خود نگاه می کنند. بنابراین اطمینان داشته باشید که فرش های شما با کیفیت بسیار بالایی شسته و به شما تحویل داده می شود.

استفاده از مواد شوینده مناسب:

برای شست وشوی فرش های شما از مواد شوینده بسیار مناسب استفاده می شود. هر کدام از فرش ها، به مواد شوینده خاصی برای شست وشو نیاز دارند. معمولا برای شست وشو فرش های ابریشم، از مواد شوینده مخصوص به خود استفاده می شود. استفاده از مواد اشتباه در شست و شوی محصول، ممکن است آسیب جبران ناپذیری به فرش وارد کند.

تحویل به صورت لوله شده و کاور شده:

بعد از شست وشو، فرش ها لول شده و کاور شده در درب منزل به شما تحویل داده می شود. این کار باعث می شود تا فرش های شما در طول مسیر آسیب نبینند. تمام شعبات در روند کار خود این موارد را رعایت می کنند  تا خدمات همه شعبه ها به صورت برابر و یکسان عرضه شود.

بهترین قالیشویی در تهران:

ما می توانیم با تکیه بر اسنادی به شما ثابت کنیم که قالیشویی بهارستان، یکی از بهترین قالیشویی های تهران است. قالیشویی ملکه از زمان آغاز کارخود، یک تیم مجرب و کارآزموده برای خود انتخاب کرد تا با تکیه بر آموخته ها و تجربیات این تیم، بتواند در مسیر پیش رفت حرکت کند.  تمامی پرسنل و اعضا، تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات را به نحو احسن به شما ارائه کنند.

خلاصه مطلب

قالیشویی ملکه، داری شعبات زیادی در پایتخت است. به همین منظور خدمات زیادی را به پایتخت نشینان ارائه می دهد. این خدمات شامل شست وشو، رفوگری، لکه گیری، شست وشوی مبلمان و انواع موکت و.. می باشد. شما می توانید از خدمات و سابقه قالیشویی آگاهی به دست آورید. هم چنین می توانید نظرات کسانی را که از قالیشویی ملکه استفاده کرده اند، جویا شوید.