قالیباف: کیک اقتصاد کشور در 7 سال گذشته 34درصد کوچکتر شده/ مجلس یازدهم با رویکرد مسئله‌محور گره‌های اقتصاد را باز کند- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، محمدباقر قالیباف نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام بعدازظهر امروز در نشستی با فعالان صنعت و معدن که به‌دعوت برخی نهادها و مراکز مرتبط از جمله اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران، خانه صنعت، معدن و تجارت ایران، خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران، انجمن مدیران صنایع، خانه معدن و صنعت استان تهران و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو برگزار شد، اظهار داشت: بین نمایندگان تهران این توافق صورت گرفت که حتماً در خدمت مردم عزیزمان در حوزه انتخابیه تهران باشیم.

وی گفت: نکاتی که اینجا گفته می‌شود همه دقیق و بجا است، وقتی ما نوارهای جلسات 10 سال قبل را گوش بدهیم می‌بینیم که همین حرف‌های امروز را با آماری متفاوت، آن زمان هم گفته‌ایم.

قالیباف با بیان اینکه کیک اقتصاد کشور در 7 سال گذشته 34 درصد کوچک‌تر شده است، افزود: منتخبین مجلس یازدهم این پیام را به مخاطبین و فعالان اقتصادی کشور در سال جهش تولید که انتظار حضرت آقا از همه ما در یک دهه اخیر، تحول در عرصه اقتصادی است می‌دهند که ان‌شاءالله ما حتماً گوش شنوا برای صحبت‌ها و مشکلات شما داریم.

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: اساساً کار ما و تعهدی که داریم، این است که ان‌شاءالله وکیل‌المله باشیم و خواسته‌های همه مردم را در اقصی نقاط کشور به‌درستی نمایندگی کنیم. امیدواریم که ان‌شاءالله همه دست به دست هم بدهیم و بدانیم که چه مشکلاتی وجود دارد تا در جهت حل آن گام برداریم.

قالیباف با تأکید بر اینکه “باور شخصی من این هست که اگر در مجلس آینده با همکاران به فهم مشترکی برسیم؛ باید رویکرد مسئله‌محوری را در حوزه‌های مختلف برای حل مشکلات کشور داشته باشیم”،‌ خاطرنشان کرد: اگر با این نگرش به مسائل نگاه کنیم حتماً یکی پس از دیگری گره‌های حوزه اقتصاد را باز خواهیم کرد که حالا این می‌تواند نظارت باشد، برداشته‌شدن بخشی از قوانین باشد یا اگر هر کجا ضرورت پیدا کرد قانونی جدید مصوب شود.

انتهای پیام/ز+

[ad_2]

Source link