فصل جفت گیری مار پس از ما و مهره مار

ما در اصطلاحاتی زندگی می کنیم که گهگاه مهره مار به نظر می رسد که بیش از حد یک چیز را در دل بسیاری از افراد وحشت زده می کند. مارها! برخی اظهار داشتند که آنها به راحتی مورد غلط قرار گرفته اند و احتمالاً معتبر است. اما مواجهه با مار در خانه شما ، نزدیک به جوانان و حیوانات خانگی شما ، بهترین فرصت ایده آل برای نشان دادن علائم بهبودی نخواهد بود.

از آنجا که بهار اینجاست ، مارها از نقاط زمستانی خواب زمستانی خود بیرون می آیند و برای یک دوره عید آماده می شوند ، خود را بر روی صخره ها می گذارند و جفت گیری می کنند تا جوانهایشان در اواخر ماه بهار تصور شود. مهره مار این حیوانات لاغر در بیشتر قسمتها با کمک به کنترل جمعیت موش موشها و کاهش اثرات مضر موشها ، جوندگان و حتی سنگهای قهوه ای ، بخش مهمی از چارچوب طبیعی را تشکیل می دهند.  مهره مار بخش بزرگی از ما کاملاً شاد هستیم که اجازه می دهیم مارها تا زمانی که حتی به ما نزدیک نباشد ، نقش خود را به طور مشابه انجام دهند.

میسوری انواع مختلفی از مارها را در مجموعه ای از فضاهای زندگی در همه جای ایالت ایالت زندگی می کند. به عنوان مثال ، بسیاری از مردم بی گناه هستند ، به عنوان مثال مار کرم غربی ، مهره مار مسابقه بزدل شرقی ، مارهای جوندگان ، مارهای آبی و مارهای چمنزار. بعنوان مثال برخی دیگر ، مسی ، پنبه و دو دسته از مارهای مسموم برای افراد سمی است. توجه داشته باشید که این حیوانات نسبتاً خصوصی هستند و کاملاً صادقانه بگویند ، به طور کلی نیازی به ارتباط با ما نیست. مهره مار به شرطی که مارها و افراد به یکدیگر نرسند ، آنها تلاش شجاعی برای فرار از ما ، دوری از ما یا احتمالاً به ما احتیاط می کنند که بیش از حد نزدیک هستیم.

دارندگان وام مسکن می توانند بخش خود را برای حفظ وزش باد در خارج از مکان که در آن مکان است انجام دهند. مارهایی مانند نقاط خنک و کسل کننده برای ایجاد خانه داری و یافتن آن به طور موثری در انبار طوفان یا فضای خزنده شما امکان پذیر است.

هرگونه سوراخ در پنجره ها یا ورودی ها را با استفاده از آبگرمکن یا سلب آب و هوا ببندید.

هرگونه انشعاب در محل استقرار یا فرار را مهر کنید.

چمن یا پرچین را خیلی نگه دارید مهره مار

انبوهی از چوب را به دور از ساختار ذخیره کنید. اینها نقاط پنهان فوق العاده ای برای مارها و جوندگان ، که یک کانون غذایی فوق العاده برای مارها هستند ، پر می شوند.

بد اخلاق کردن مارها از یافتن راه خود ، به همین ترتیب موشها و جوندگان را از ساختن خود در خانه ناامید می کند. در شرایطی که اکنون از شما اثبات موش بر روی دارایی خود را دارید ، مهره مار درک اینکه جمعیت در سطح خارج از خانه برای خارج کردن مارها از خانه شما بسیار اساسی است.

اگر مارهایی را در خانه یا در نزدیکی خانه خود کشف کردید ، اساسی است که شما به سمت آنها حرکت نکنید ، یا سعی نکنید خودتان آنها را بگیرید. با وجود این واقعیت که فقط یک زن و شوهر مار سمی وجود دارد مهره مار ، هر موجودی گوشه ای می تواند نوک انگشت کند. علاوه بر این ، در صورتی که شما نمی دانید با چه چیزی روبرو هستید ، قطعاً به هیچ وجه نیازی نیست که با خود یا بهزیستی و رفاه خانواده خود همراه باشید. با ما در مهره مار تماس بگیرید. گروه اجتناب از زندگی بی رویه ما بلافاصله قهرمان را برای مقابله با هر مار که واقعاً نزدیک باشد ، انجام می دهند.