فروشگاه‌های اینترنتی معتبرایران

سلام ، من سارا هستم و می خواهم تجارب خود را در زمینه خرید آنلاین در طول تعامل با دوستان خود به اشتراک بگذارم. برای ادامه مطلب اینجا کلیک کنید : http://www.akharinnews.com/akharinkhabar/item/152593
در حقیقت ، در شهرهای بزرگ مانند محلی که من در آن زندگی می کنم ، حتی اگر وقت کافی برای جستجوی فروشگاه های کالاهای فیزیکی (صرف نظر از هزینه حمل و نقل)  بهترين فروشگاه هاي اينترنتي داشته باشید ، خرید آن هنوز هم ارزان تر و راحت تر از فروشگاه های معتبر اینترنتی است ، اما نکته مهم چیز این است که چگونه یک فروشگاه اینترنتی معتبر را شناسایی کنیم؟ زیرا اگر در این امر اشتباه کنید ، نه تنها پس انداز نمی کنید بلکه ممکن است ضرر نیز متحمل شوید.

یادم است که وسایل شخصی و نامزدم “علی” را تکمیل کردم ، میخواستم تیغ خوبی برای او و یک اپلیکیشن برای خودم بخرم. دوستانم به من پیشنهاد دادند از معروف ترین فروشگاه های آنلاین بخرم ، اما من پذیرفتم ، اما وقتی قیمت های یکی از فروشگاه های معروف آنلاین را چک کردم ، فهمیدم که علیرغم شهرت بالای آن فروشگاه ، متأسفانه قیمت برای کالاها زیاد است. من می خواهم ، بهترين فروشگاه هاي اينترنتي در واقع من مردد بودم. و از آنجا که بودجه محدودی داشتم و به اصطلاح مجبور شدم موهایم را بیرون بکشم ، تحقیقات بیشتری در مورد لیست فروشگاه های آنلاین مجاز و نحوه خرید معتبر آنلاین انجام دادم. من وقت گرفتم و سوالات زیادی از منابع معتبر و همچنین افرادی که خرید آنلاین در بین دوستان و خانواده ما بهترين فروشگاه هاي اينترنتي داشتند پرسیدم و جواب های صحیح را برای همه آنها در اینجا برای شما آورده ام که در واقع معیارهای کاملی برای بررسی اعتبار فروشگاه های آنلاین.

اگر قصد خرید آنلاین یا هر از گاهی کالاها یا خدمات آنلاین را خریداری می کنید. آگاهی از این معیارها ضروری است. متأسفانه ، گاهی اوقات گزارش هایی درباره کلاهبرداری های شگفت انگیز منتشر می شود که ناشی از عدم اطلاع از فروشگاه های معتبر اینترنتی است که همه این بهترين فروشگاه هاي اينترنتي موارد به دلیل عدم اطلاع از اطلاعاتی است که می توانید در زیر بخوانید.
به طور کلی برای شناسایی یک فروشگاه معتبر آنلاین باید از جزئیات موارد زیر آگاه باشید:

1. ظاهر فروشگاه های معتبر آنلاین: برای خرید آنلاین از یک سایت معتبر

فروشگاه اینترنتی معتبر و نحوه شناسایی

• ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که هنگام پرداخت کالا ، آدرس پورتال بانکداری الکترونیکی همان بانکی است که آرم آن را در صفحه و در کنار نوار آدرس وب فروشگاهی که قصد دارید بهترين فروشگاه هاي اينترنتي از آن استفاده کنید ، می کنید. خرید؛ نماد یا عبارت قفل درج شده است https: //؛ در غیر این صورت صفحه ممکن است جعلی و کلاهبرداری باشد.

توجه داشته باشید که استفاده از آرم پلیس FATA برای اعتبارسنجی فروشگاه آنلاین طبق پلیس FATA غیرقانونی است. اصولاً پلیس FATA تاکنون به طور خاص هیچ فروشگاه اینترنتی یا وب سایتی را تأیید نکرده است ، بنابراین اگر در چنین فروشگاه های آنلاین با چنین آرم هایی روبرو شوید بهترين فروشگاه هاي اينترنتي ، احتمال کلاهبرداری وجود دارد.
همچنین در صورت مواجه شدن با چنین موردی ، می توانید بلافاصله در مورد این موضوع از وب سایت پلیس FATA www.cyberpolice.ir سؤال کنید تا مطمئن شوید.

• اگر می بینید که یک فروشگاه اینترنتی از آرم یا آرم برخی شرکت ها و موسسات به عنوان یک مجوز اجتماعی استفاده کرده است ، لازم است در مورد صحت آن بهترين فروشگاه هاي اينترنتي گواهینامه ها تحقیق کنید و تنها با دیدن آرم های چندین شرکت و موسسه در وب سایت ، خود را تحت تأثیر قرار خواهد گرفت قرار نگیرید.

• در فروشگاه های معتبر آنلاین همیشه از عکس واقعی محصول استفاده می شود و استفاده از عکس های عمومی یک محصول برای معرفی آن می تواند نشانه منفی برای فروشگاه آنلاین باشد. همچنین توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی معتبر باید مشخصات بهترين فروشگاه هاي اينترنتي فنی محصول را به طور کامل در صفحه مورد نظر درج کند و ابهام در این مورد می تواند نشانه منفی برای فروشگاه باشد.

فروشگاه اینترنتی معتبر

• یکی دیگر از ویژگی های ظاهری وب سایت های معتبر فروشگاه اینترنتی ، محتوای آنهاست. یک فروشگاه اینترنتی معتبر اغلب دارای محتوای به روز است و محتوای ارسال شده روی آن یا در بخش وبلاگ مربوط به چند ماه پیش نیست و حداکثر هفته ای یک یا دو بار به روز بهترين فروشگاه هاي اينترنتي می شود. این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما این یکی از رازهای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این فروشگاه اینترنتی یک فروشگاه فعال و واقعی است یا نه ، می باشد. بنابراین شما همیشه باید محتویات فروشگاه اینترنتی را که قصد خرید آن را دارید بررسی کنید و به تاریخ جدید مطالب ذکر شده در آن توجه کنید.