فرمانده سپاه خوزستان در گفت‌وگو با تسنیم: پرتاب ماهواره نور محصول تفکر “ما می‌توانیم” است- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

سردار سرتیپ حسن شاهوارپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز با اشاره به موفقیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور به فضا اظهار داشت: پاسداران انقلاب اسلامی در سالروز تأسیس این نهاد انقلابی با موفقیت ایران را فضایی کردند.

وی افزود: این ماهواره یک اتفاق بسیار مهم و بااهمیت در حوزه تحولات کشور است و با توجه به کاربردهای وسیعی که این ماهواره برای کشور دارد، می‌تواند گام مهمی در تحقق چشم‌اندازهای انقلاب باشد.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان ادامه داد: این ماهواره با توجه به کاربردهای انسانی و دفاعی که دارد می‌تواند کمک شایانی به کشور و بسیاری از نیازهای کشور را در حوزه‌های مختلف تأمین کند.

وی بیان داشت: ماهواره نور محصول و خروجی تفکر “ما می‌توانیم” است. انقلاب اسلامی نشان داده می‌تواند بدون اتکا به ابرقدرت‌های پوشالی دنیا و تنها با اتکال به خدا به مرزهای علم دست پیدا کند.

شاهوار اضافه کرد: باید باور داشته باشیم که می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم و هر کجا به این باور اعتقاد داشتیم به پیشرفت رسیدیم.

فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر(عج) خوزستان در پایان به مسئله کمک مؤمنانه سپاه به مردم آسیب‌دیده از بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: سپاه کنار مردم است و تا زمانی که این بیماری وجود دارد، سپاه در صحنه حضور خواهد داشت. طرح کمک‌های مؤمنانه در ماه رمضان به‌شکل هفتگی تداوم دارد.

انتهای پیام/341/ت+

[ad_2]

Source link