فتاح: باید با همه توان ‌خدمتگزار مردم باشیم / سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان ‌را در ‌سیستان و بلوچستان گسترش می‌دهیم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قصرقند، پرویز فتاح ظهر امروز در جریان سفر به شهرستان قصرقند پایلوت آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان در استان سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: ما خادم مردم هستیم و از این نظر مسئولیت ما در کشور بسیار سنگین است. همه ما باید به مردم احترام بگزاریم و تلاش کنیم آنها را درک کنیم و این خادمی را به‌معنای واقعی جامه عمل بپوشانیم.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: باید با همه توان مقابل مردم خاشع و خدمتگزار باشیم، در این صورت است که بالا می‌رویم؛ آنچه انسان را بالا می‌برد عمل صالح است. هرچه حرف بزنیم ذره‌ای بالا نمی‌رویم اما اگر ذره‌ای عمل صالح انجام دهیم خداوند خریدار آن خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: مردم قصرقند و همه مردم سیستان و بلوچستان بسیار مهمان‌نواز و دوست‌داشتنی هستند و این وظیفه بر دوش ما را سنگین‌تر می‌کند، چرا که با وجود محرومیت‌های فراوان موجود در استان همه‌جوره پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

فتاح عنوان کرد: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به‌درستی در شهرستان قصرقند حضور پیدا کرده است و امید داریم با توجه به پای‌کار بودن مردم این شهرستان اتفاقات خوبی در قصرقند رقم بخورد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: امسال 60 میلیارد تومان اعتبار از جانب بنیاد مستضعفان برای پیشرفت و آبادانی شهرستان قصرقند در نظر گرفته شده که اعتبار خوبی است و با توجه به محدودیت منابع باید با دقت و نظرات تخصصی و در جای مناسب هزینه شود. آماده هستیم این اعتبار را به‌طور کامل تخصیص دهیم.

وی تصریح کرد: نباید با تعریف پروژه‌های متعدد خودمان را زمین‌گیر کنیم؛ باید با تعریف و انتخاب دقیق پروژه‌ها با زمان‌بندی مشخص به پیشرفت شهرستان‌های هدف کمک کنیم. مصمم هستیم همه پروژه‌های نیمه‌تمام بنیاد مستضعفان در مناطق هدف به‌سرعت به اتمام برسد.

فتاح گفت: بنیاد در هر شهرستان هدف سه سال حضور خواهد داشت و هدف اصلی آن ایجاد انگیزه و توانمندسازی مردم جهت مشارکت در آبادانی و پیشرفت شهرستان است. مردم باید در همه فعالیت‌های بنیاد در شهرستان‌های هدف مشارکت کنند تا به نتایج مطلوبی دست یابیم.

رئیس بنیاد مستضعفان تأکید کرد: بنیاد در زمینه مقابله با شیوع کرونا بیشترین کمک را میان استان‌های کشور به سیستان و بلوچستان داشته است و این موضوع را وظیفه می‌داند. تلاش داریم سرمایه‌گذاری و فعالیت بنیاد مستضعفان را در این استان گسترش دهیم.

انتهای پیام/391/ش+

[ad_2]

Source link