فاجعه طبیعی Survival Kit-بهترین کیت بقا

[ad_1]

 • آیا شما نیاز به یک فاجعه طبیعی survival kit?

به نظر من اکثر مردم بسیار راضی در مورد امنیت شخصی خود را. گفت که بیشتر فکر می کنم آن را می't اتفاق می افتد به من. اما صبر کنید این اتفاق می افتد به مردم شما می دانید و یا شخص دیگری می داند. نمونه هایی از این فقط آنچه اتفاق افتاده با طوفان هاروی و ایرما خسارت و ویرانی به منازل و کسب و کار و حتی از دست دادن زندگی است. در هر دو این موارد هشدار داده شده بود جلوتر از زمان. بنابراین اگر شما آماده جلوتر از زمان با یک اشکال از کیسه آن را شاید شما را نجات داد با کمتر نگران باشید.

 • چه نوع از بلایای طبیعی کیت بقا نیاز دارید ؟

وجود کیت برای همه نوع از بلایای طبیعی; از جمله کمک های اولیه, سبک, هسته ای, خانواده, کودکان و نوجوانان, زلزله شدید آب و هوا و بسیاری دیگر. تمرکز ما را بر آب و هوا بقا و شما ببینید که چگونه دیگران را مناسب.

 • مهم ترین آیتم در مشکلات خود از کیسه من شخصا فکر می کنم آب است.

دلیل من می گویم این است زیرا بدون آن ما نمی تواند زنده بماند. فرد به طور متوسط می تواند بدون آب تنها برای سه روز. آیا شما متوجه است که حتی در زمان طوفان با سیل عظیم آب می شود آلوده با میکروب ها و فاضلاب. برای حل این مشکل شما نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس از تصفیه است که فیلتر کردن این مواد مضر به آب آشامیدنی است. این نوع از تصفیه است که در حال حاضر برای خرید در دسترس. من به شدت توصیه این مورد باید در کیت شما.

 • شما می توانید خود را survival kit?

من این پاسخ من بله و نه. دلیل من می گویم این است که بیشتر از یک ترجیح شخصی از هر چیز دیگری به دلیل خرید یک فاجعه طبیعی کیت خواهد شد که همه چیز در آن است که داده شد فکر بسیار حرفه ای توسط حرفه ای بقا کارشناسان. این کارشناسان بیشتر از پس زمینه های نظامی می دانم آنچه شما نیاز دارید برای زنده ماندن. شما می توانید شروع به استفاده از یک کوله پشتی خوب برای قرار دادن اقلام خود را در مرتب و به خوبی سازماندهی شده در یک کوله پشتی باعث می شود پس به دلیل آن خواهد شد آسان تر برای حمل. اگر شما're ساخت یک کیت برای تمام خانواده خود را و سپس شما ممکن است نیاز به یک زن و شوهر از کیسه های برای انجام همه چیز. اگر هزینه مشکلی نیست پس من قطعا خرید یک حرفه ای طراحی کیت بقا.

 • چه خواهد شد در این فاجعه طبیعی survival kit?

در اینجا آیتم های موجود در کیت خود را و آنچه که آنها استفاده خواهد شد.

 1. گرما و در فضای پناهگاه کیت -پناهگاه در فضای باز می تواند یک مایلار نوع خواب پتو توسعه یافته توسط ناسا که بقیه حرارت بدن خود را و شما را گرم نگه می دارد. این ارزان و جمع و جور ولی بسیار مورد نیاز برای زنده ماندن است.
 2. اورژانس مواد غذایی و آب کیت -آب شماره یک از آیتم های مورد نیاز برای زنده ماندن است که تشکیل شده است از آب تصفیه جام برای هر عضو خانواده است. مواد غذایی بسته بندی شده در یخ خشک بسته خواهد شد که برای ماه گذشته.
 3. ظروف سرباز یا مسافر کیت -مینیاتوری اجاق گاز برای پخت و پز و پخت و پز اضافی اقلام ضروری برای پخت و پز در بیابان.
 4. نور اضطراری و ارتباطات کیت- یک صفحه خورشیدی اردوگاه نور است که همچنین می تواند در خدمت شارژ تلفن های همراه. همچنین در این کیت خواهد بود چندین مسابقات ضد آب برای ساخت یک آتش اردو.
 5. فاجعه طبیعی بقا ست -شامل در این خواهد بود که به تصویب بقا چاقو ترجیحا سبک نظامی است که می تواند مورد استفاده برای خرد کردن, برش, برش و دفاع از خود. همچنین مطمئن شوید این کیت شامل خط ماهیگیری و قلاب برای صید یک وعده غذایی.
 6. شخصی, بهداشت و کمک های اولیه کیت -در کیت خود را به شما خواهد شد کمک های اولیه تامین, همه چیز مورد نیاز برای پایه زخم حمایت می کند. بهداشت شخصی خود را مهم است برای کمک به نگه داشتن شما را در نوک شکل بالا برای به چالش کشیدن هر وضعیت. یک زن و شوهر میله صابون به همراه خواهد شد در راه خود را تمیز نگه داشتن. استاندارد اقلام مانند مسواک و خمیر دندان هستند باید برای نگه داشتن بدن خود را تمیز.

به طور خلاصه آنچه که شما فقط یاد گرفته در مورد یک فاجعه طبیعی کیت بقا است که در آن علاوه بر این لازم است برای ایمنی و امنیت شما. شما don't می خواهید به بدون کیت خود را! نگه داشتن آن را در یک جای خوب که در آن اعضای خانواده خواهد بود قادر به واکنش نشان می دهند اگر شما در اطراف نیست. من همچنین پیشنهاد می کنم یک کیت بقا برای اتومبیل خود را در مورد شما در حال شکسته در طوفان و هیچ کس نمی تواند به شما برسد. آن's always تمرین خوبی برای حمل یک کیت کمک های اولیه در ماشین خود را بدون در نظر گرفتن اگر آن را's a storm یا یک تصادف همیشه آماده شود. Don't بود بدون اشکال کردن کیسه از آن می تواند زندگی شما را نجات دهد. چندین کلاس های آموزشی است که شما می توانید در منطقه محلی خود را, چرا که نه نگاهی به صلیب سرخ کمک های اولیه کلاس ؟

[ad_2]