غیر-فولاد جراحی زیبایی بینی می تواند به افزایش بینی و به تعادل ToThe صورت

[ad_1]

بسیاری از مردم دوست نداشتن از شکل بینی خود را, اما متاسفانه این چنین یکی از ویژگی های برجسته در صورت است که دشوار است برای پنهان کردن. ناهموار و پر از دست انداز بینی می تواند بر اعتماد به نفس خود را, به ویژه هنگامی که شما عکس خود را گرفته و به خصوص زمانی که این عکس نشان می دهد که چهره خود را در مشخصات.

دلایل ما پر از دست انداز بینی یا:

ژنتیکی – یک قلاب یا یک پر از دست انداز بینی یکی از بسیاری از غالب صفات است که ما ممکن است ارث از پدر و مادر ما. این که آیا آن یک بینی که بزرگ قلاب و یا پر از دست انداز و یا یک بینی که درست نیست کاملا متقارن است.

آسیب – بینی شکسته ممکن است همیشه درست درمان است و می تواند شما را با یک كج misshapen بینی. پس از یک بینی تروما یا آسیب رسوب کلسیم و رشد استخوان در این منطقه ممکن است به شکل یک پشتی دست انداز و یا یک موجود دست انداز به نظر می رسد حتی برجسته تر است.

غیر-فولاد جراحی زیبایی بینی یک عمل است که شامل تغییر شکل و یا تغییر بینی با استفاده از تزریق پرکننده. گاهی شناخته شده به عنوان مایع بینی شغل این درمان های غیر جراحی شامل استراتژیک قرار داده شکلي که می توانید تغییر دهید و بینی ظاهر اگر شما ناراضی هستید با شکل و یا شاید شما یک غیرجذاب دست انداز و افسردگی و یا عدم تقارن.

پرکننده های پوستی درمان است ایده آل برای کسانی که:

  • کمی کج بینی

  • بینی است که نیاز ساختمان

  • قلاب شکل بینی است که نیاز به صاف کردن

  • خفیف تا متوسط دست انداز بر روی پل بینی

  • خفیف تا متوسط از افتادگی نوک بینی

  • بینی که نیاز به ارتفاع بیشتر تعریف و نکته بینی

یک پرکننده های پوستی بینی کار می تواند به ایجاد یک زیبا و مطلوب بینی که نه تنها کمک می کند تا به شکل و راست بینی است اما همچنین قادر به بلند کردن نوک. برای این روش مقدار کمی از پرکننده های پوستی دریافت تزریق فقط در زیر سطح پوست در مکان های دقیق به راست و یا تغییر شکل بینی و آنها حتی می تواند توان به نوک بینی برای روبترقی ، هیچ خرابی مورد نیاز پس از عمل و هر جزئی کبودی یا قرمزی معمولا از بین می رود در چند روز و به راحتی می تواند تحت پوشش و آرایش.

پرکننده های پوستی نیست دائم و در طول زمان آنها را شکستن. پرکننده در بدن باقی بماند حدود 9-12 ماه پس از درمان ممکن است نیاز به نگه دارید تا مورد نظر خود را ظاهر. برای دریافت نتایج عالی شما همیشه باید خود را درمان انجام شده توسط با تجربه لوازم آرایشی و بهداشتی که پزشک بسیار ماهر و دقیق است.

[ad_2]