غواصی و انجام ندهید (شما ممکن است نادیده گرفته اند)

[ad_1]

اگر شما تا کنون گرفته کروز دریایی می گویند کارائیب یا west coast در اطراف کاتالینا شما به یاد بیاورید که چگونه آبی و پاک کردن آب بود. محل مناسب برای زیر آب لذت بردن.

من فکر می کنم که (اگر) شما به غواصی و یا شاید نه و کروز ارائه یک سفر زیر آب شما می خواهید به ثبت نام. بزرگ (اگر). اگر شما ثبت نام شما می خواهید در شرایط فیزیکی خوبی و با تجربه شناگر و بیشتر از همه گواهی شود. گواهینامه اطمینان کروز شیرجه تیم شما واجد شرایط غواص غواصی, the Grim Reaper همچنین نحوه lurks در زیر آب.

غواصی یکی از بزرگترین فعالیت های ورزشی در جهان است, اما وجود دارد برخی از دانش درگیر قبل از ورود به سفر هیجان انگیز خود را.

در اینجا برخی از باید ها و نبایدها در ارتباط با غواصی.

(آیا): (1) در وضعیت خوب جسمی و گواهی شود. آمادگی جسمانی و صدور گواهینامه دو تا از مهم ترین جنبه های غواصی سفر خود را لذت بخش و امن است.

(2) باید یک چک لیست. وجود دارد بسیاری از موارد را در نظر بگیرید اما این موارد مهم را به مطمئن شوید که شما قبل از خروج از خانه.

ماسک غواصی باله وزن کمربند تنظیم و هشت پا, قطب نما, شیرجه نور با پشتیبان فرو رفتن چاقو شیرجه دیده بان مخزن هوایی و پشتیبان شیرجه رفتن پرچم یدکی سخنگوی کیت کمک های اولیه Flare gun-فراموش نکنید عود.

(3) غواصی شریک است. این را به غواصی لذت بخش تر و امن به خصوص اگر شما را به دردسر دریافت کنید. نگه داشتن تماس تصویری در همه زمان ها و سعی کنید به پا زدن کردن شما همکاران منادی.

(4) سوم شخص. این بسیار مهم است که یک شخص سوم در امتداد سمت بالا. آنها باید یک تلفن همراه مفید در مورد مشکل آنها همچنین می تواند کمک به شما در هنگام خارج شدن از آب است.

(5) به همراه یک دوربین در زیر آب و زیر آب نور و پشتیبان گیری. شما می خواهید به نشان می دهد دوستان و خانواده خود را از تصاویر خود را زیبا ماجراجویی زیر آب.

(نبایدها): (1) لطفا بنوشند و شیرجه رفتن. مسمومیت می تواند قرار دادن یک غواص در معرض خطر و موقعیت. یکی بودن عدم توانایی در استفاده از عقل سلیم و قضاوت منطقی به ویژه هنگامی که آن را شامل ایمنی مربوط به خود و شریک زندگی خود را. ترک مشروبات الکلی در خانه برای لذت بردن از در حالی که شما مشاهده تصاویر خود را.

(2) فراموش نکنید که به اجازه کسی می دانم که در آن شما می رویم و حدود. هنگامی که شما بازگشت.

(3) از خوردن یک وعده غذایی بزرگ قبل از خود را به شیرجه رفتن. شما باید صبر کنید حداقل دو (2) دقیقه پس از خوردن قبل از اینکه شما را در خود فرو رفتن. غواصی در شکم کامل می تواند شما را در یک وضعیت خطرناک است. نه تنها باعث ایجاد امکان دستیابی به گرفتگی, اما همچنین ممکن است upchucking خود را سخنگوی ساخت آن را دشوار است به نفس.

اینها فقط تعداد کمی از باید ها و نبایدها در ارتباط با ورزش غواصی.

در اینجا چند موضوع در Tid بیتی بخش شما ممکن است علاقه مند در.

Tid-بیت: چندین قرن قبل از میلاد کنده کاری های باستانی نشان داد آشوری سربازان عبور از رودخانه با استفاده از باد goatskins. این تنها اسناد و مدارک که متورم goatskins ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تنفس دستگاه. من این را به خوانندگان تخیل.

لئوناردو داوینچی د ساخته شده اشاره ای به زیر آب دستگاه تنفس. (UBD) در حدود قرن 15. او در توصیف آن را به عنوان بد انسان طبیعت و به هیچ جزئیات که چگونه آن کار می کرد. عمدتا به دلیل استفاده از (UBD) احتمالا می تواند استفاده شود به غرق شدن کشتی ها و حتی مورد استفاده برای ارتکاب قتل است.

ضد آب عینک برای اولین بار معرفی شد و در فرانسه در سال 1930. آنها در واقع اختراع توسط مرد Gilpatrick به نگه داشتن آب نمک از چشم خود را در سطح. با تشکر گیل.

اولین گواهینامه غواصی دوره در ایالات متحده آمریکا ارائه شده توسط L. A. Co. Dept. پارک ها و تفریح و سرگرمی. برنامه معرفی شده توسط آلبرت Tillman و Bev مورگان.

آن سال 1956 قبل از wetsuits شد در دسترس عموم است.

من خواهد بود با اضافه کردن Tid-بیت به مقالات آینده. موضوع اصلی این مقاله این است که به احتیاط شما به عنوان یک غواص به استفاده از صدا قضاوت در ایمنی و امکان استفاده از شما پاداش دریافت خواهید کرد از غواصی خود را تجربه

[ad_2]