غذا از جنگ بين دو جنس

[ad_1]

چه چیزی می خورید ؟ سالم است ؟ آیا شما فروشگاه و آماده سازی مواد غذایی خود را برای شریک زندگی خود را? آیا این به این خاطر جنگ از آشپزخانه ؟ به عنوان خوانده شده.

هنگامی که یک زن و مرد در پیوستن مقدس ازدواج به چه معنا است ؟ دو کاملا متفاوت مردم با عادات مختلف, سبک زندگی, غذا خوردن, ارتباطات و هر راه ممکن باید متحد به عنوان یکی.

پس از به دنبال بیش از من ازدواج من نمی دانم چگونه این امکان پذیر است. زمانی که کودکان شروع به آمدن و سازش مورد نیاز است که با این نسخهها کار, که باقی می ماند خانه و یا هر مهد کودک, تنظیم ساخته شده است باید به اتفاق آراء.

پخت و پز و خرید تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا. زمانی که مادر در حال کار در خارج از خانه و سپس به خانه می آید به مراقبت از خانواده آن است که قطعا دو whammy. هر زنی که می گوید او می تواند از آن همه است که به سادگی نه اینکه کاملا صادقانه است.

مردان خوردن متفاوت از زنان است. مردان فکر می کنم متفاوت تر از زن است. ما جنس های مختلف چه بسیار تعجب آور در مورد این اطلاعات است.

آن را آسان تر است برای مشغول کار یا اقامت در خانه مادر به سادگی متوقف کردن مبارزه با او همسر و یا فرزندان خود را وقتی که می آید به مواد غذایی که مصرف روزانه است.

بچه ها مشروط به مواد غذایی آشغال. هر وعده غذای اصلی پخته شده است دافعه برای خود برنامه ریزی ذهن, همبرگر, سیب زمینی سرخ کرده و پیتزا. زنان به خوردن مرغ و سبزیجات, میوه و ماهی. بسیاری از زنان در حال حاضر می دانم که نان سفید بد است برای آنها. آنها سعی می کنند به غذا خوردن سالم است اما با مبارزه با بقیه خانواده آنها یا طبخ به طور جداگانه و یا فقط خوردن چه محبوب است و بد برای شما.

مردان عشق قرمز, گوشت سفید, نان مقدار زیادی از قند و بسیار شور مواد غذایی است. زن در خانواده به منظور لطفا همسر او و نگه داشتن جنگ در خارج از آشپزخانه را به هر وسیله ای برای حفظ آرامش در خانواده است.

غذا خوردن با هم نگه می دارد خانواده با هم. چه خوردن آنها داستان دیگری است.

با تشکر از شما برای خواندن مقاله من. لطفا در صورت احساس رایگان به عنوان خوانده شده هر یک از مقالات در موضوعات مختلف.

کپی رایت لیندا E. Meckler 2008

[ad_2]