عمل جراحی زیبایی گوش در کرج

اگر یک گوش بهطور کامل رشد نکرده باشد نیاز به جراحی دارد و باید برای درمان به بهترین جراح گوش مراجعه کنید. 2 مزایای جراحی زیبایی گوش چیست؟ اگر گوش کامل رشد نکند غضروف و لاله گوش حالت طبیعی ندارند و نیاز به بازسازی دارند ولی آنچه خیلی شایع است گوشهایی هستند که نسبتا جلوتر از حالت طبیعی در صورت قرار گرفتهاند و به نظر بزرگ میآیند در حالی که این گوشها معمولا اندازه طبیعی دارند ولی به لحاظ ژنتیک یا رشد کافی نکردن به طرف عقب نرفتهاند و بیشتر در معرض دید هستند که در عوام به آنها «بلبله گوش» یا «گوش برجسته» میگویند که این نحوه رشد نکردن یا فرم طبیعی گوش را با یک جراحی زیبایی گوش ساده میتوان برطرف کرد و گوش را که مرتب در معرض دید قرار دارد با تغییراتی در غضروف گوش اصلاح کرد و گوش را به ۲ طرف پشت سر انتقال داد که حدود یک تا ۲ سانتیمتر با خود جمجمه فاصله داشته ولی در همان محل طبیعی خود قرار میگیرد. دکتر باطنی افزود: یکی دیگر از مشکلاتی که به طور متوسط در بین افراد شیوع دارد، داشتن گوش برجسته است. اصلاح ناهنجاریهای جزئی می تواند ظاهری زیباتر و متعاقبا اعتماد به نفس بیشتر برای شما به ارمغان آورد.

بعد از عمل فورا یک پانسمان نرم تا ۷ روز روی دو گوش به شکل هدبند گذاشته می شود که باید آنرا تحمل کرد. روش عمل ترمیمی لاله گوش موجود برای اصلاح اختلال گوش برجسته روشی کاملاً موثر است و معمولاً از طریق تنها یک عمل صورت می گیرد که همواره نتایج خوبی را به همراه می آورد. تخصص شرکت امریکایی اپل گاها تولید گوشیهای پرچمدار لوکس و گران قیمت میباشد و همیشه محصولاتی که معرفی میکند، نه تنها در داخل کشورمان بلکه در خارج از کشور هم در رده بندی قیمتی بالایی قرار میگیرند. باید بگوییم در صورتی که این جراحی زیبایی توسط یک جراح مجرب انجام شود هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت و تنها عارضه آن کمی تورم و کبودی می باشد که پس از مدتی رفع می شود. 7. نگران کبودی خفیف صورت در این دوران نباشید؛ چون از علائم عادی است. کبودی خفیف در اطراف گوش : این ممکن است تا دو هفته پس از جراحی ادامه یابد.

برای انتخاب جراح گوش خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید. اجتناب از ورزش یا فعالیت هایی که گوش شما را در معرض خطر آسیب دیدگی قرار می دهد. پس از عمل ترمیمی لاله گوش به مدت ۴ هفته می بایست از پانسمان و یا بانداژهایی بر روی لاله گوش استفاده کرد. برخی از افراد به دلیل داشتن گوش های بزرگ و برجسته احساس نارضایتی کرده و به دلیل اینکه مورد تمسخر قرار می گیرند منزوی شده و از حضور در اجتماع خجالت می کشند، به همین علت اقدام به کوچک کردن گوش ها با جراحی می کنند. جراحاتی که به انجام عمل ترمیمی گوش نیاز دارند، شامل سوختگی، پارگی و سوراخ شدگی گوش هستند. به طور کلی مراقبت ها و دستورالعمل های بعد از جراحی گوش جهت بهتر گذراندن دوران بهبودی ، کمک شایانی به شما می کند و امکان بهبودی مناسب را نیز برای گوش های شما فراهم می آورد. پس از جراحی تغییر شکل گوش شما نیاز به زمانی برای از بین رفتن اثرات بیهوشی خواهید داشت. در ضمن این روش نیاز به تصحیح جراحی تهاجمی در بزرگسالی را کاهش می دهد. افرادی که از سایز، شکل و یا محل گوش خود ناراضی هستند، می توانند با این عمل جراحی سرپایی، ظاهر خود را بهبود بخشند.

گوش های سفت : سفت شدن گوش ها می تواند چند ماه طول بکشد تا دوباره انعطاف گوش برجسته درمان پذیر بشوند. برای انجام جراحی زیبایی گوش بهتر است در سنین کودکی مراجعه کنید چرا که در سنین پایین گوش انعطاف بیشتری داشته و شکل دهی به آن آسان می باشد. جراحی زیبایی گوش چه مزایایی دارد؟ هزینه جراحی زیبایی گوش بر چه اساسی تعیین می شود ؟ در بعضی از اشخاص تقارن گوش ها و برآمدگی وجود ندارد و یا بیش از حد طبیعی هستند، این عامل در بعضی مواقع برای کودک آزار دهنده خواهد بود طوری که بر اعتماد بنفس شخص تاثیر گذار است.جهت رفع برجستگی گوش ها و کاهش دادن سایزآنها،تغییر شکل گوش ها،رفع مشکلات گوشهای گل کلمی می توان ازاتوپلاستی استفاده می شود. احساس سفتی و پُری بعد از عمل طبیعی است و درد مختصر و سوزش با دارو برطرف میگردد. هیچکدام از زخم های محل برش در معرض دید نخواهند بود؛ زیرا این برش ها در سطح پشتی لاله گوش بوجود می آیند. بهترین سن برای انجام جراحی کوچک کردن گوش چه سنی می باشد؟ این روش به جراح کمک می کند تا بتواند شکلی ایده آل و زیبا برای گوش ایجاد گوش برجسته نوزاد نی نی سایت کند.