علل اصلی انتخاب سرشیشه اونت توسط مادران چیست؟

سرشیشه اونت – حال که شما در این صفحه و به دنبال اطلاعات کافی درباره ی سرشیشه های اونت هستید میتوانیم بگوییم که شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و یا قصد این را دارید که برای اولین بار از این برند برای نوزاد عزیز خود استفاده کنید . به همین دلیل ما در این بخش به تعدادی از پرتکرار ترین سوالات درباره سرشیشه های اونت را پاسخ دادیم تا شما بتوانید بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشید. شیشه شیر اونت، سرشیشه و همچنین پستانک اونت از پرفروش ترین محصولات ابن برند هستند.

سر شیشه های اونت بسیار پیشرفته و کاربردی طراحی شده اند که در ابتدا برخی از ویژگی های این برند معروف را ذکر می کنیم‌؛

یکی از این ویژگی ها که بسیار مهم است، قابلیت آنتی کولیک و ضد نفخ می باشد. این سر شیشه ها طوری طراحی می شوند که نگذارند هوای اضافی وارد معده نوزاد شود چرا که سیستم گوارشی نوزاد ضعیف بوده و قادر به خارج کردن هوا از طریق دهان نیست. هوا که وارد معده نشود کولیک و نفخ نیز رخ نخواهند داد.

ویژگی بعدی که اقتصادی نیز است، قابلیت اتصال تمام سر شیشه ها به شیشه شیر های نچرال اونت می باشد.

مورد بعدی نداشتن هر گونه مواد مضر و BPA است، چون سر شیشه وارد دهان نوزاد می شود و او را تغذیه می کند پس مهم است که از چه چیزی ساخته شود.

مورد دیگر شباهت عجیب این سر شیشه ها به سینه مادر است که به این ترتیب حتی اگر نوزادی حساس هم باشد باز هم ممکن است سر شیشه را بپذیرد و متوجه تفاوت بین آن و سینه مادر نشود.

و اما سوالاتی که در رابطه با سر شیشه پرسیده می شوند:

 

سر شیشه شماره ۳ مناسب چه سنی است؟

طراحی سر ی شیشه های شیر اونت با توجه به سن نوزاد و میزان شیر که می تواند دریافت کند می باشد که به صورت زیر تقسیم بندی می شوند:

·       سر شیشه شماره ۱_ از آغاز تولد_ یک قطره ای

·       سر شیشه شماره ۲_ بالای یک ماه_ دو قطره ای

·       سر شیشه شماره ۳_ بالای سه ماه_ جریان متغیر( قابل تنظیم)

·       سر شیشه شماره ۳ معمولی_ بالای سه ماه_ سه قطره ای

·       سر شیشه شماره ۴_ بالای شش ماه_ جریان غلیظ

·       سر شیشه شماره ۴ معمولی_ بالای شش ماه_ چهار قطره ای

 

سر شیشه نوزادم را چه زمانی عوض کنم؟

شما به عنوان والدین همیشه باید حواستان به سر شیشه نوزاد باشد چرا که به صورت مستقیم با تغذیه نوزاد در ارتباط است، مثلا:

شما در صورت هر گونه مشاهده تغییر رنگ باید سر شیشه را عوض کنید. تغییر رنگ نشانه فاسد شدن سر شیشه می باشد.

در صورت مشاهده پارگی باید سریعا سر شیشه را عوض کنید حتی اگر پارگی بسیار کوچک باشد، چرا که ممکن است در زمان شیر دهی بعدی پارگی بیشتر شده و موجب خفگی نوزاد گردد.

به سن نوزادتان توجه داشته باشید. هرچه سن نوزاد بیشتر شود شیر مورد نیاز اون نیز بیشتر خواهد شد و توانایی بیشتری برای مکیدن شیر خواهد داشت.

 

قابلیت های سر شیشه های نچرال اونت چیست؟

سر شیشه های نچرال اونت قابلیت های کاربردی زیادی از جمله آنتی کولیک و ارتودنسی بودن دارند. با قابلیت آنتی کولیک کمی قبل تر آشنا شدید، قابلیت ارتودنسی هم یعنی از ایجاد تغییر شکل در لثه و فک نوزاد جلوگیری می کند‌.