عراق| جزئیات عملیات حشد شعبی در دیالی/ پاکسازی نوار مرزی با اردن و عربستان- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «صادق الحسینی» سخنگوی محور عملیات دیالی در حشد شعبی به سایت المعلومه اعلام کرد که نیروهای حشد شعبی 7 هدف مهم داعش را در دو نقطه این استان تعقیب می‌کنند.

الحسینی اظهار داشت که استراتژی حشد شعبی در سرکوب هسته‌های تروریستی داعش٬ از خلال عملیات‌های غافلگیرانه در همه مناطق دیالی ادامه داشته و نیروهای ما تاکنون 7 هدف مهم داعش را در دو منطقه «حمرین» و «نفط خانه» تعقیب می‌کنند.

وی اضافه کرد که عملیات تعقیب هسته‌های داعش بر اساس داده‌های اطلاعاتی دقیق جهت ضربه زدن به مهم‌ترین مواضع و تجهیزات باقی‌مانده داعش و نیز به دام انداختن سرکردگان و عناصر آن صورت می‌گیرد.

الحسینی تاکید کرد که عملیات‌های اخیر حشد شعبی در خنثی کردن حملات تروریست‌های داعش که در لحظات پایانی برای اقدام به اجرای آنها قرار داشتند بسیار موثر بود.

وی خاطرنشان کرد که سازمان اطلاعات حشد شعبی موفق شد تا به شکاف‌های موجود در هسته‌های خطرناک داعشی دست یافته و هویت سرکردگان و عناصر آن را کشف کند.

الحسینی تصریح کرد که نتیجه عملیات تعقیب داعشی‌ها متعاقبا به مردم اعلام خواهد شد.

پاکسازی نوار مرزی با عربستان و اردن

از سوی دیگر فرمانده الانبار حشد شعبی از پاکسازی نوار مرزی عراق با اردن و عربستان خبر داد.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی حشد شعبی، قاسم مصلح تاکید کرد مرحله دوم عملیات قهرمانان پیروزی 2 با بازداشت 12 مظنون و پاکسازی برخی از مناطق از جمله زعلیه، اتبل، ازمل حوران و نهیدین و نوار مرزی امتداد یافته از طریبیل تا مرزهای اردن و نوار مرزی با عربستان همراه شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link