عراق|عملیات تعقیب داعش در غرب الانبار/گشت‌زنی حشد شعبی در جاده تکریت به کرکوک- اخبار بین الملل – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت اطلاع رسانی الحشد الشعبی، این عملیات در مناطق الخور، السده، المسکار و تلول الطیارات اجرا شد و در جریان آن امنیت مناطق غربی استان الانبار در برابر حملات داعش تامین شد.

همزمان نیز نیروهای الحشد الشعبی و نیروهای امنیتی عراق عملیات تفتیش و بازرسی گسترده ای را در صحرای الانبار اجرا کردند.

یک یگان از تیپ عامریه الصمود در الحشد الشعبی با مشارکت یگان واکنش سریع عملیات الانبار عملیات تفتیش و بازرسی را در دره القذف و جهف در صحرای الانبار اجرا کردند.

نیروهای الحشد و نیروهای امنیتی در این عملیات به اهداف تعیین شده خود رسیدند و پست های امنیتی برای جلوگیری از نفوذ عناصر داعش و ضربه زدن به امنیت استان الانبار ایجاد کردند.

گشت زنی نیروهای الحشد برای خنثی سازی طرح های داعش

یگانهایی از تیپ 21 الحشد الشعبی عراق امروز گشت زنی در جاده تکریت به کرکوک را برای خنثی سازی طرح های گروه داعش و جلوگیری از حمله به غیرنظامیان اجرا کردند.

این عملیات گشت زنی در طول جاده تکریت تا ورودی مرزهای اداری استان کرکوک برای حفاظت از جان شهروندان و دارایی های آنها در برابر حملات داعش اجرا شد.

نیروهای الحشد و نیروهای امنیتی به گشت زنی های روزانه خود برای حفاظت از شهروندان عراقی و محصولات کشاورزی آنها در برابر حملات داعش ادامه خواهد یافت.

همچنین یک یگان از تیپ 35 و فرماندهی عملیات های الحشد و ارتش و نیروهای ویژه با پشتیبانی گردن چهارم ضد زرهی الحشد و هوانیروز ارتش عراق صبح امروز عملیات خود را در شمال غربی تکریت برای از بین بردن هسته های داعش آغاز کردند.

در این عملیات مناطق مورد نظر پاکسازی و مقادیری مواد منفجره و تجهیزات لجستیکی کشف و منهدم شد.

انتهای پیام/

[ad_2]

Source link