عجب خیاطی – هنر پارچه ساخت

[ad_1]

خیاطی است که در تهیه و حرفه ای بر اساس جنس پارچه. این حرفه ارائه می دهد مزایای بسیاری برای آن دسته از بازیکنان که تصمیم به یادگیری آن نیز نسبتا آسان برای تسطیح. پارچه کاهش یافته است و با تمام انسان نما اوباش و خواهد شد بسیار آسان به جمع آوری از اوایل سطوح. پارچه را می توان مورد استفاده قرار گیرد یا به سطح بالا کمک های اولیه و ثانویه در حرفه یا خیاطی اولیه حرفه ای.

آنچه می توان با خیاطی?

خیاطی ارائه خواهد شد به شما امکان ایجاد طیف گسترده ای از پارچه زره آیتم ها, چرخ دنده, مجموعه, کیف, کتهای, کیسه, برای استفاده در حرفه های دیگر گرفته اند, Spellthreads و با شکوه پرواز فرش منحصر به فرد خیاط-تنها پرواز کوه.

رشته های مختلف شما را قادر می سازد به سادگی شما یک قطعه خاص از پارچه یک قطعه هر 4 روز Spellweave, Moonshroud یا Ebonweave. با این پارچه مخصوص انواع شما قادر خواهید بود به قبل از یورش حماسه مجموعه کاستورهای هر دو درمانگران و dps-ers. مگر اینکه شما در حال برنامه ریزی به سادگی برخی از این مجموعه شما می توانید فروش این نوع پارچه در AH برای سود خوب.

بالا بردن شهرت خود را با Kalu’aks به احترام شما را قادر می سازد برای به دست آوردن یک ویژه خیاطی, الگوی زمرد کیسه برای گیاهان است. این زمرد کیسه 32 اسلات و دارایی برای تمام گیاه.

خیاطی مزایای

به عنوان شما در رسیدن به Northrend خود را از طریق تسطیح خیاطی حرفه ای شما را قادر به جمع آوری بیشتر پارچه را نسبت به دیگران انجام دهد. این دارایی ها ممکن است ساخته شده توسط ‘شمالی پارچه مهار’ یک منفعل خیاط فقط توانایی.

اگر شما کامل ‘Northrend Dungeonmaster’ دستاورد شما قادر خواهد بود برای به دست آوردن یک خیاطی الگوی است که شما با آن می توانید یک حماسه عبا برای درمانگران – Wispcloak در حالی که با پیشرفت Loremaster’ شما قادر خواهید بود به سادگی یک حماسه عبا برای dps کلاس – Deathchill عبا.

Spellthreads یکی دیگر از تخصص خیاط. آنها ارائه عالی آمار پیشرفت برای ساق پوش برای caster کلاس dps و درمانگران. به منظور ایجاد این Spellthreads یک خیاط نیاز به افزایش شهرت خود را با نیاز جناح. یاقوت کبود Spellthread می دهد که +50 sp و +30 استقامت نیاز دارد والا شهرت با Kirin Tor در حالی که درخشان Spellthread (+50 sp و +20spirit) نیاز به تعالی شهرت با Argent Crusade. هنوز این شرایط تنها برای کسانی که خیاط که مایل به فروش آنها Spellthreads به دیگر بازیکنان در آه. ساخت spellthreads برای استفاده خود نیاز به تنها 2x Ethernium موضوعات.

Embroideries اجازه افزایش خیاط’ عبا آمار. این گزینه بسیار مفید است برای caster کلاس مانند شفا و dps-ers. گلدوزی شبیه به یک شنل مسحور است و بنابراین مفید است.

چه کلاس های سود بیشتر از خیاطی?

پارچه های مقاوم اغلب یادگیری خیاطی و آنها متعلق به کلاس های مختلف – سایه یا مقدس کشیش Warlocks و ماگس. اغلب Resto و تعادل Druids انتخاب خیاطی به عنوان یک اولیه حرفه ای.

چه حرفه های دیگر را می توان با زوج خیاطی?

یکی از محبوب ترین حرفه ترکیبات خیاطی با دلربا. آنها مکمل یکدیگر کاملا به عنوان گرد و غبار مورد نیاز است برای برخی از انواع خاصی از پارچه را در حالی که disenchanting از اقلام ساخته شده از خیاطی اطمینان را ثابت فراوانی دلربا مواد. این مواد هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا به فروش می رسد برای سود. درست دلربا بدون خیاطی بسیار دشوار و گران روند.

اگر شما می خواهید برای دریافت بیشتر از خیاطی به عنوان یک WoW حرفه ای و سپس چک کردن ما وای خیاطی راهنمای برای اطلاعات بیشتر در درست شخصیت خود را و ساخت تن طلا به علاوه یک بررسی تصویری از Dugi را در روزنامه و یک لینک به پن مشاغل راهنمای یکی از جامع ترین و جالبترین بازی World of Warcraft حرفه راهنماهای موجود است.

[ad_2]