طراحی لبخند دیجیتال – دکتر رضا خسروانی متخصص دندانپزشکی زیبایی در تهران – لبخند دیجیتالی

علاوه بر این ، مجموعه ای از اسلاید ها از درمان های گذشته می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا در طول مشاوره بیمار از آن استفاده شود. یکی از اصلی ترین اصولی که در طراحی لبخند با کامپیوتر و انجام درمان های زیبایی دندان ها باید رعایت گردد، ایجاد نسبت طلایی بین دندان ها است.

طراحی لبخند با کامپوزیت خدمت ارزان تری نسبت به لمینت سرامیکی است. لمینت در واقع پوسته نازکی است که جایگزین مینای دندان می شود و با توجه به اینکه دندانپزشک نزدیکترین رنگ به دندانهای شما را انتخاب می کند، ظاهری زیبا به لبخند شما می دهد. دندانهای یک دست و ردیف باعث لبخند زیبا می شود که در اصلاح طرح لبخند به آن توجه می شود. مجموعه شخصی اسلاید ها از موارد درمانهای گذشته نیز می توانند با همکاران به اشتراک گذاشته شوند، و مناسب ترین موارد را می توان به یک نمایش اسلاید برای ارائه سخنرانی از درمان تبدیل کرد.

در هر زمان، اعضای تیم می توانند به نمایش اسلاید دسترسی داشته باشند تا در خصوص درمان ارائه شده پیگیری و تجزیه و تحلیل ها انجام گیرند. پزشک می تواند جزئیات پرونده را بیان کند، استراتژی های درمانی را معرفی کند و توصیه های مدیریت پرونده را ارائه دهد. اندازه ی دندان ها در دو سمت قوس دقیقا یکسان نیست.مثلا فرم لبه دندان های نیش دو سمت کمی با هم طراحی لبخند دیجیتال چیست متفاوت می شود.

افزایش طول دندان بر ظاهر کلی صورت تأثیر میگذارد. طول درمان بر روی اسلایدها با عکس، فیلم، یادداشت، گرافیک، و نقاشی سازماندهی شده اند. اصلاح طرح لبخند چه مدت طول می کشد؟ DSD می تواند به عنوان یک ابزار بازاریابی برای ایجاد انگیزه در بیمار، همچنین ابزار آموزشی برای کمک به توضیح مسائل مربوط به درمان، و یک ابزار ارزیابی با مقایسه قبل و بعد از عکس ها مورد استفاده قرار گیرد. ابزار DSD همچنین به عنوان یک کتابخانه مفید از روش های درمان عمل می کند. پزشکان می توانند درمان های انجام شده سال ها پیش را دوباره بازدید کنند و از نتایج گذشته اطلاعات کسب کنند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از طراحی لبخند دیجیتالی چیست ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.