شما می دانید چه باید بکنید اگر شما توله سگ یا سگ بیمار?

[ad_1]

یک حیوان خانگی متکی بر صاحب آن را به نگاه پس از آن. گاهی اوقات یک دامپزشک بسیار دور زمانی که توله سگ خود را نیاز به توجه فوری. شما خواهد بود قادر به اداره آموزش کمک های اولیه اگر شما نیاز به?

آن است تا شما را قادر به اداره کمک های اولیه است که نیازهای حیوان خانگی خود را هنگامی که او به آن نیاز دارد. چیزی می تواند رخ دهد در هر زمان در خانه و یا دور از خانه. شما باید با شما یک کیت کمک های اولیه طراحی شده است که برای حیوان خانگی خود را داشته باشید. اگر شما حیوان خانگی خود را خارج از خانه اغلب مطمئن شوید که برای ذخیره کیت کمک های اولیه در ماشین خود را به عنوان به خوبی. این ابزار می تواند صرفه جویی در زندگی حیوان خانگی خود را.

در اینجا برخی از چیزهایی که شما باید در این کیت:

هیدروژن پراکسید

گاز لنت و نوار

جاذب پنبه/پنبه توپ

قیچی با نوک گرد

فوری یخ بسته

موچین

سرنگ لامپ مورد استفاده قرار گیرد برای حذف مخاطی را از دهان/بینی

تظاهر راه حل خاص برای حیوانات خانگی

تمیز سفید جوراب پنبه برای پنجه که صدمه دیده

چراغ قوه

یک enema

دارو و سرنگ برای توزیع دارو

یک الکترولیت مایع مانند Pedialyte

شما نیاز به حفاظت از این محصولات به طوری نگه داشتن آنها را در یک پوسته سخت ظرف که درب تنگ اتصالات. شما همچنین باید دامپزشک نام و شماره نوشته شده و محصور شده در این بسته است. شما باید بدانید و امن اطلاعات در مورد محلی اورژانس بیمارستان حیوان خانگی به عنوان به خوبی. همچنین هنگامی که شما را ترک حیوان خانگی خود را با یکی دیگر از پرستار برای مراقبت از, مانند زمانی که شما در حال سفر و شما نیاز به ارائه آنها را با کیت و انتشار فرم اجازه آنها به دنبال درمان برای حیوان خانگی خود را.

یک معضل مشترک است نیش زنبور عسل. اگر این اتفاق برای حیوان خانگی خود را شما باید مهار حیوانات و استفاده از یک جفت از موچین برای برداشتن استینگر. سپس داخل منطقه با مخلوط آب و جوش شیرین برای از بین بردن برخی از درد. شما می تواند کمک به کاهش تورم با استفاده از یک بسته یخ در این منطقه و با استفاده از Benedryl. مطمئن شوید که شما می دانید که چقدر به حیوان خانگی خود را با درخواست دامپزشک.

آنچه شما باید انجام دهید اگر سگ شما صدمه دیده است ؟

شما نیاز به نزدیک شدن به حیوانات به آرامی و با دقت از آنجا که آنها ممکن است ضربه محکم و ناگهانی و یا گاز در شما. آن است که فقط یک واکنش برای آنها را به انجام این کار. دیدن آنچه که اتفاق افتاده است به آنها و اطمینان از حیوان خانگی است که شما نمی خواهید به صدمه زدن به او را از طریق یک صدای صاف و آرامش.

نگرانی خود را برای جلوگیری از جریان خون به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اعمال فشار به زخم و آن را نگه دارید وجود دارد. مطمئن شوید که به استفاده از یک پارچه است که پاک و تغییر آنها را به عنوان مورد نیاز است. نگه داشتن به عنوان فشار زیادی بر آن که ممکن است تا زمانی که شما به دامپزشک. اگر شما نیاز به یک نوار ضخیم لایه گاز پانسمان به زخم. شما می خواهید به نگه داشتن به عنوان مقدار فشار بر روی زخم بنابراین در صورت امکان باید شخص دیگری حمل و نقل شما.

در مورد خفگی شما باید با استفاده از یک چراغ قوه برای بررسی کردن گلو. اگر شما می توانید حذف شی. اگر شما نمی توانید آن را ببینید, شما نیاز به استفاده از یک Heimlich maneuver که طراحی شده است برای حیوان خانگی خود را. به عنوان یک مالک حیوان خانگی شما باید این آموزش های پایه آموزش داده می شود به شما. مهم است که برای انجام آن را به درستی به منظور محافظت در برابر آسیب جدی از حیوان خانگی. شما می توانید این نوع از آموزش در جامعه انسانی و یا از طریق دامپزشک شما. شما همچنین می توانید یاد بگیرید چگونه به حیوان خانگی خود را احیاء و نحوه مقابله با آسیب جدی و مسمومیت.

[ad_2]