شما می توانید یک بازوی بالابر بدون جراحی است ؟

[ad_1]

شما کار می کرد هر روز برای یک سال. شما مطمئن شوید که به خوردن یک رژیم غذایی متعادل است. و نتیجه نهایی پرداخت می شود. از دست داده اید 30 پوند است. اما شما ممکن است متوجه شده است که اسلحه خود را هنوز هم ممکن است به دنبال تا حدودی شل و ول. البته شما می خواهند سلاح های خود را به نگاه به عنوان بزرگ به عنوان بقیه از شما, اما شما ممکن است مطمئن شوید که اگر عمل جراحی زیبایی است که واقعا راه رفتن به آن عضله دوسر و سه سر شرکت و باب روز. دقیقا همان چیزی است که با گرفتن یک دست بلند کردن و خود را چه هستند گزینه های دیگر?

بازوی بالابر روش

یک بازوی بالابر یا brachioplasty می توان با یا بدون لیپوساکشن برای برداشتن چربی اضافی از روی بازوها. با توجه به آمریکایی انجمن جراحان پلاستیک, brachioplasty یکی از محبوب ترین عمل جراحی را انجام داده اند پس از دست دادن وزن. حتی افرادی که به طور طبیعی نازک و یا کار کردن به طور منظم ممکن است افتادگی پوست در این بازوها با توجه به عوارض طبیعی پیری است.

این روش به طور کلی طول می کشد در هر نقطه از یک تا سه ساعت بسته به وسعت جراحی. برای این روش شما جراح زیبایی را در یک سری از برش که معمولا اجرا از داخل بازو به آرنج به منظور بلند کردن و سفت کردن پوست است. لیپوساکشن بیشتر انجام می شود اگر فقط کمی از چربی برداشته شود. برای گسترده تر بازوی بالابر مانند زیر bariatric عمل جراحی برای کاهش وزن, برش ممکن است از آرنج و زیر بغل.

بهبودی معمولا طول می کشد در هر نقطه از دو تا شش هفته است. ممکن است برخی از تورم و کبودی در طول روند شفا. در کل شما باید قادر به دوش گرفتن بعد از یک هفته و بازگشت به کار پس از دو تا سه هفته. شما ممکن است توصیه به اجتناب از ورزش و یا بلند کردن اشیاء سنگین برای یک ماه پس از عمل جراحی.

پررنگ کردن سلاح های بدون جراحی

البته شما ممکن است تصمیم می گیرید که شما نمی خواهید به بازوی عمل جراحی لیفت. آیا راهی وجود دارد شما می توانید خلاص شدن از شر بیش از حد بازو flab و بدون نیاز به رفتن زیر تیغ ؟ شما ممکن است دیده می شود تبلیغات در تلویزیون و یا اینترنت به صورت های مختلف لوسیون ها و روغن است که وعده برای سرعت و به آسانی ذوب دور بازو چربی و یا سفت شدن بیش از حد پوست است.

حقیقت این است که تنها راه به تن کردن سلاح های دیگر از عمل جراحی است که برای انجام ورزش منظم تمرین که شامل به طور خاص هدف قرار دادن عضله دوسر و سه سر گروه های عضلانی. شنا یک راه عالی برای کسانی که اسلحه در شکل و همچنین با استفاده از وزن دستگاه یا دمبل. ایروبیک در آب کلاس های ویژه خوب برای تقویت بازوها به آب می افزاید: مقاومت برای تمرین خود را.

البته اگر شما تصمیم به شروع یک برنامه ورزشی این بحث ابتدا با پزشک خود اگر شما هر گونه مسائل مربوط به سلامت و یا نگرانی. او به شما کمک خواهد کرد با تدبیر و معقول ورزش و رژیم غذایی برنامه ریزی برای رسیدن به نتایج مطلوب.

شما ممکن است دیگر به طور کلی مزایای بهداشت و درمان از امید بستن برای ورزش بیش از عمل جراحی زیبایی به تن سلاح های خود را. شما باید بیشتر انرژی و استقامت و همچنین داشتن یک حس غرور و افتخار در نشان دادن آن افسانه اسلحه. اگر لوازم آرایشی و بهداشتی مشکل ناشی از پوست اضافی انباشته است که با توجه به از دست دادن وزن, پیری, یا, ژنتیک, ورزش و رژیم غذایی به سادگی نمی خواهد کمک کند. در این موارد تنها راه حل موثر عمل جراحی لیفت بازو است.

[ad_2]