شرایط ویزای تحصیلی کانادا 2021

شرایط، هزینه ها و چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا در سال 2021

نوع ویزا : ویزای تحصیلی کانادا

کشور : کانادا

هشدار ها : برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا یا هر نوع دیگری از ویزای کانادا، از سپردن پاسپورت و مدارک شناسایی خود به افراد یا شرکتهایی که مجوز اداره مهاجرت کانادا را ندارند؛ خودداری کنید. در ادامه این مطلب، به دلایل آن اشاره می کنیم

https://tinytourist.ir/canadian-student-visa

مدارک :

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای تحصیلی کانادا

مدارک ذیل به صورت کلی عنوان می شود (ارائه تمامی آنها میتواند اجباری نباشد).

ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست بستگی دارد.

الف) مدرک شناسایی متقاضی و همراهان جهت درخواست ویزا تحصیلی کانادا.

ب) مدارک شغلی معتبر جهت درخواست ویزای تحصیلی کانادا (سرپرست و همراهان).

ج) معادلسازی مدارک تحصیلی جهت درخواست ویزا.

د) مدارک مالی و ملکی جهت اثبات توانایی مالی.

ه) تکمیل فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا.

شرایط ویزای تحصیلی کانادا:

– داشتن پرینت تمکن مالی مناسب برای اینکه به آفیسر کانادا ثابت شود که از پس هزینه های تحصیل و زندگی خود و خانواده تان در طی مدت اقامتتان بر می آیید.(توجه داشته باشید که، با ارائه سند ملک نمیتوانید شهریه تحصیلی را پرداخت کنید و یا هزینه های زندگی را در کانادا تامین کنید. پس سند ملک، ماشین، سهام و… فقط نشان دهنده ی ریشه یا بیزینس شما در کشور خودتان است گرچه می تواند در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا تاثیر گذار باشد اما تمکن مالی محسوب نمیگردد) – ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا الزامی نیست. اما باید آفیسر را با ارائه study plan قوی برای صدور ویزا قانع کنیم.

– داشتن مدارک هویتی، شناسایی و تحصیلی معتبر الزامیست.

– داشتن پذیرش تحصیلی از مراکز معتبر آموزشی کانادا برای موفقیت در دریافت ویزای تحصیلی کانادا. انتخاب صحیح رشته و مرکز آموزشی می تواند در شانس ویزای تحصیلی کانادا بسیار تاثیرگذار باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که پس از فارغ التحصیلی اجاره کار در کانادا را داشته باشید (PGWP).

– معادلسازی مدارک تحصیلی توسط شرکتهای تایید شده مانند wes

– ارائه مدرک زبان مانند آیلتس آکادمیک در حد نمره 6.5 به بالا یا دولینگو 105 به بالا. ارائه مدرک زبان برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا اجباری نیست، اما تاثیر بسیاری در شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا دارد.

برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا باید حداقل شرایط را دارا باشید که حداقل شرایط شما توسط کارشناسان موسسه ارزیابی می گردد.