شدید, ژنیکوماستی در مردان

[ad_1]

سینهها اشاره به بزرگ شدن مرد سینه به دلیل بیش از حد رسوب چربی. شدید سینهها است که باعث شده در میان بسیار افراد چاق و یا کسانی که مبتلا به اختلالات دیگر.

چرب نر بافت پستان شایع در میان مردان و, شایع میان 40 تا 60 درصد از جمعیت مردان. این بیماری در پسران جوان در سن بلوغ و یا در طی دوران جوانی خود یا نوجوانان بسیار شایع است. اما در چنین مواردی که فرد را بیش از احتمال زیاد احساس خود آگاهانه در مورد آن و خجالت را پیراهن خود را در مقابل همسالان خود را به دلیل آنها را بهم زدن سرگرم کننده در او مرد جوان را به سادگی از آن رشد می کنند و آنها را ناپدید می شوند با هیچ درمان.

این می تواند یک مرحله دشوار است برای مردان جوان و در صورتی که برادران در صفحه اصلی شما می تواند تضمین کند که آنها را ترک خواهد کرد, جوک در مورد آن را به عنوان به خوبی آنها را حتی بیشتر احساس نا امنی.

آن را طولانی می کند اما در میان آن دسته از افراد که یا رنج می برند از دیگر ارگان شکست سوء مصرف مواد مخدر و یا چاقی است. در چنین مواردی درجه چرب بافت قفسه سینه می تواند به تشدید و می تواند تبدیل به بسیار قبر. درمان چنین سینهها آسان نیست و نیاز به تمرینات شدید و یا حتی جراحی. تمرینات هوازی یا گسترده آموزش وزن می تواند منجر به حذف شل و ول قفسه سینه (با از دست دادن وزن بیش از کل بدن) و محدود کردن رشد سینه ها در میان مردان است. اگر سینهها است که هنوز درمان و سپس گام نهایی این است که عمل جراحی به منظور کاهش لایه چربی در قفسه سینه.

این فولاد روند re حرکت رسوب چربی در اطراف قفسه سینه آغاز می شود با تجویز یک دوز بیهوشی به منظور انجام عمل جراحی بدون هیچ گونه درد به فرد است. این روش جراحی شامل ترکیبی از لیپوساکشن و غده ای عمل. جدا از این تکنیک در عین حال یکی دیگر از روش های درمان این مشکل با فولاد روش اولتراسونیک لیپوساکشن است که می تواند حذف لایه ای ضخیم از چربی ها از قفسه سینه مناطق.

در طول عمل جراحی پس از بیهوشی است تجویز یک برش از 3.0 سیستم مدیریت محتوا ساخته شده است در حاشیه قفسه سینه و سپس روند لیپوساکشن انجام شده است. پس از لیپوساکشن گام بعدی این است که برای ایجاد یک برش در آرئول و دوباره لیپوساکشن انجام شده است. هنگامی که لیپوساکشن انجام برش مهر و موم شده با کمک از پانسمان و بخیه.

پس از عمل جراحی بیمار باید استراحت کافی برای حداقل سه هفته. هنگامی که پانسمان برداشته می شود بیمار می تواند انجام ورزش های سبک به تقویت ناحیه قفسه سینه است. یک بار جراحی کاهش پستان انجام شده وجود خواهد داشت نه هر گونه توسعه سینهها و یا تورم سینه.

[ad_2]