شخصیت خیالی دختر کفشدوزکی در دنیای واقعی نوجوانان

شخصیت خیالی دختر کفشدوزکی در دنیای واقعی نوجوانان

برای تقویت روحیه دفاع کردن از مظلوم در برابر زورگویی در نوجوانان با روش تشویق نوجوانان باید لباس دختر کفشدوزکی خرید و به نوجوان هدیه داد. نوجوان با پوشیدن لباس‌های این شخصیت مبارز، به انجام و تکرار رفتارهای دختر کفشدوزکی در دنیای واقعی می‌پردازند.

لوازم و ابزارهای مورداستفاده دختر کفشدوزکی در مبارزات خود

این شخصیت خیالی در مبارزات خود از ابزارهایی نیز استفاده می‌کرد، برای نمونه طنابی است که با شلیک تفنگ ایجاد می‌شود تا در مبارزات بتواند از مسیرهای دارای ارتفاع بالا رود.نمونه دیگر از تجهیزات این شخصیت قهرمان، دستگاهی است که دختر کفشدوزکی را قادر می‌سازد تا پشت دیوار را ببیند. امروزه دانشمندان دانشگاه فنی مونیخ این رؤیا را که دربازی‌های ویدیویی نشان می‌داد با واقعیت پیوند دادند و موفق به طراحی دستگاهی شدند که با امواج وای فای تصویر پشت دیوار یا هر مانع دیگری را به کاربران نشان دهند.

کاربرد این دستگاه در کارهای امنیتی، یافتن مجرمین تحت تعقیب یا افرادی که براثر وقوع حوادث نظیر زلزله در زیر آوار ماندن مورداستفاده قرار می‌گیرد، به این صورت که آنتن‌های وای فای را از اطراف خرابه‌ها به حرکت درمی‌آورند و تصویری از زیر آوار دریافت می‌کنند.

 

لباس دختر کفشدوزکی با کیفیت عالی در فروشگاه تم تولد

این شخصیت قهرمان توانایی‌های زیادی را با پوشیدن لباس‌های مختلف به دست می‌آورد. لباس خفاش مانند این شخصیت قهرمان با هدف ایجاد رعب و وحشت در دل خلاف‌کاران طراحی‌شده است. خرید لباس‌های دختر کفشدوزکی، لباس‌های این شخصیت مبارز برای نوجوانان می‌تواند حس قهرمان بودن را در نوجوان پرورش بدهد.

 

ست کامل این لباس

ست کامل این لباس شامل تن‌پوش، شورت، ماسک، شنل، دستگاه و چکمه است. این لباس در تنوعی از رنگ‌های آبی، خاکستری و ترکیبی از سیاه و خاکستری است و به‌صورت شلوار و بلوز سر هم به همراه شورتی که رنگ متفاوتی با تن‌پوش دارد، درست‌شده است و علامت خفاش روی قسمت جلویی لباس قرارگرفته است.