شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

قبل از گرفتن این مودم از ایرانسل مودم 2101 معمولی را از آشنا گرفتم و تست کردم تقریبا همه جای منزل آنتن دهی خوبی داشت ولی وقتی ایرانسل 2101 plus را برایم فرستاد و تست کردم دیدم آنتن دهی خیلی ضعیفی دارد فرستادم برای گارانتی گفتند عیب نرم افزاری بوده و رفع شده ولی هیچ فرقی با قبل نداشت به نظر میرسه plus ذاتا ضعیف تر هست. سخت افزار با اینکه بطور اسمی توانایی پردازش 32 کاربر رو داره اما در واقعیت به 10 کاربر هم نمیتونه خدمات بده و کیفیت بشدن افت میکنه تا جایی که با کانکت شدن 3 کاربر مصرف CPU به بالای 90% میرسه حالا شما تصور کن 32 کاربر چه به روز مودم میاره ! دقت داشته باشید که تغییر اولویت مصرف بسته اینترنت ایرانسل امکان پذیر نیست. فعالیت شرکت ارتباطی ایرانسل فقط به خدمات ارتباطی تلفن همراه ختم نمی شود و علاوه بر آن در زمینهی خدمات اینترنت پرسرعت همراه، اینترنت پرسرعت وایمکس و اینترنت پرسرعت ثابت TD-LTE هم تلاش های خوبی از خود نشان داده است. علاوه بر این از نظر مشخصات فنی و قیمت نیز بسیار به هم نزدیک اند.

www.niaziran.com رو شماره گیری کنن تا از پوشش دهی td-lte تو محلشون مطلع بشن.سوم اینکه مودم هم سرعت مناسبی داره( تا 120 مگابیت بر ثانیه)و هم انتن دهیش خوبه به طوری که راحت تا یه طبقه بالاترم میره و میدان پوششیش نسبتا خوبه.چهارم اینکه طراحیش زیاد شاید خوب نباشه ولی خوب پولیم که میدید رو باید در نظر بگیر،هر چقدر پول بدید هکون قدرم آش میخورید.پنجم که یکی از معایب این مودمه نبود دکمه پاور برا خاموش و روشن کردن دستگاهه،یعنی شما وقتی مجبور به خاموش کردن مودم باشید باس آداپتورو دربیارید. حرف آخر : اگه از آنتن منطقطون مطمئنین با خیال راحت خرید کنید . همانطور که شما با شماره گیری ستاره ۱۴۲ مربع می توانید برای سیم کارت دائمی و اعتباری خود درخواست بسته کنید و بسته های فعال خود را مشاهده کنید، می توانید با استفاده از کد ستاره ۱۴۴ مربع صورت حساب خود را مشاهده کنید و یا ستاره ۱۳۰ مربع از باقی مانده بسته اینترنت خود مطلع شوید.

سلام دوستان توسینسویی در ادامه سری آموزشهای مربوط به مودم های اینترنت ثابت شرکت ایرانسل در این قسمت میخواهیم روشی را با هم کار کنیم که شما بیشترین حجم اینترنت را با کمترین هزینه در ماه داشته باشید.خب ما در این آموزش میآییم بسته های td-lte ایرانسل را می شکافیم و در هر بازه زمانی و حجمی باشند برای یک ماه مقدار هزینه برای هر گیگابایت را به صورت حرفهای محاسبه میکنیم . اگر میخواهید از مودم همراه ایرانسل استفاده کنید، حتما لازم است سیمکارت ایرانسل در مودم شما قرار گرفته باشد و البته منطقهای که در آن به صورت موقت یا دائم هستید، تحت پوشش شبکه اینترنت ایرانسل قرار داشته باشد. توافقنامه ارتقای پروانه شبکه اینترنت همراه ایرانسل به نسلهای سوم، چهارم و بالاتر از آن نیز در روز ۱۳ مرداد ۹۳ امضا شد. اگر در حساب خود بسته حجمی دارید، پس از پایان آن برای خرید بسته های اینترنت نامحدود اقدام کنید.

برای مطالعه سریع هر بخش، روی عنوان آن کلیک کنید. برای خرید هر یک از بسته های زیر می توانید به بخش خرید بسته اینترنت 15 روز ایرانسل مراجعه کنید. اینترنت ثابت نسل ۴، جدیدترین نسل اینترنت ثابت در کشور است. اینترنت ایرانسل به عنوان ارائهدهنده سریعترین و گستردهترین شبکه اینترنت کشور، دسترسی کاربران خود را به بهترین اینترنت پرسرعت در قالب «اینترنت همراه (4G/4.5G)»، «اینترنت نسل ۴ و ۴.۵ ثابت (TD-LTE)» فراهم کرده است.پس از انجام تشریفات مزایده و بررسی پیشنهادهای شرکت کنندگان، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نهایتا در ۲۷ بهمن ۱۳۸۲ کنسرسیوم ایرانسل را به عنوان برنده مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه اعلام کرد.برند ایرانسل در سال ۱۳۹۲ در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر ایران شناخته شدبا تصویب قانون اجازه موافقتنامه پروانه شبکه و خدمات ارتباطات سیار توسط مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، شرکت خدمات ارتباطی اینترنت ایرانسل در تاریخ ۶ آذر ۱۳۸۴ پروانه شبکه خدمات ارتباطات سیار (جی اس ام) را در سطح ملی و برای پوشش جغرافیایی کل کشور از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت کرد.اینترنت ایرانسل توانست در مدت زمان کوتاهی پس از دریافت مجوز مذکور، مراحل راهاندازی و توسعه شبکه را به انجام رسانده و در ۶ شهریور ۱۳۸۵ (۹ ماه پس از دریافت مجوز) بهرهبرداری آزمایشی از شبکه را آغاز کند.

Leave a Reply