سندرم تونل کارپ و کار در خانه حرفه ای

[ad_1]

بسیاری از ما در حال کار از خانه ما این روزها و بسیاری از افراد ممکن است آگاه از تکراری آسیب به دست و یا مچ دست به نام سندرم تونل کارپ. سندرم تونل کارپال چیست? آن است که التهاب بافت های اطراف عصب مديان دست.

برخی از علائم سندرم تونل کارپ در حال ضعف و درد و درد در مچ دست و یا دست ناشی از تکرار حرکت دست مانند کسانی که مورد استفاده توسط کامپیوتر اپراتور کارمندان سورس و چک کردن کارمندان. من می توانید به یاد بیاورید زمانی که من زده با سندرم تونل کارپ. من کار بر روی یک کار است که شامل بسیاری از صتبلرس با استفاده از منگنه دستی. من با استفاده از این ابزار به صورت روزانه تحقق فشارهای بود که من استفاده از برای من دست و مچ دست است. یک روز من شروع به احساس درد در مچ دست و سپس به دست من است. من قرار دادن گفتن هر چیزی به استاد راهنما. من هنوز مطمئن شوید که چه بود که با من مچ دست, بنابراین من می خواهم آسپیرین و خیس کردن مچ دست من اما نه آن درد را کاهش دهد. من متوجه شدم که درد بود و نه دور, بنابراین من گزارش مشکل من سرپرست. او مرتب برای من برای دیدن دکتر شرکت به مچ دست من مورد بررسی قرار گرفت. پزشک یک معاینه فیزیکی و اظهار داشت: برای من که تونل کارپ نتایج از به دام افتادن یکی از سه اصلی اعصاب تهیه دست به عنوان آن می رود از طریق مچ دست. من داده شد تزریق کورتیزون یک دست بند و تمرینات توصیه می شود برای من دست و مچ دست و در عرض چند ماه درد کاهش یافته است. در دفتر پیشگیری ساخته شده بود به سرعت با جایگزین کردن دستی منگنه با یک برق. کار از خانه و یا دور از خانه شما باید مراقب این علائم شایع در مورد خود دست و مچ دست; تغییر در این احساس را در دستان خود احساس سوزن سوزن شدن در حال آگاه باشید که دست های خود را احساس نمی کند راست, درد, بی حسی و ضعف است. اگر شما چشم پوشی از این علائم سندرم تونل قالی می توانید پیشرفت از دست دادن از دست کنترل عضلانی و فلج کننده.

کار از خانه و کاهش خطر. کار در خانه بر روی کامپیوتر شما می تواند تبدیل به یک علت سندرم تونل کارپ به دلیل عوامل متعددی مربوط به کار خود را سبک و استفاده از بدن خود را در حالی که بر روی کامپیوتر. اگر شما در حال کار در یک بی دست و پا به شیوه ای و با استفاده از طراحی ضعیف ابزار و یا تجهیزات شما ممکن است در معرض خطر ابتلا به سندرم تونل کارپ. اگر شما در حال تجربه هر یک از علائم ذکر شده قبل از آن شما باید به دکتر خود مراجعه کنید. پس علائم مترقی زودتر شما را درمان کنید بهتر است شانس خود را برای جلوگیری از این مشکل از پیشرفت. پزشک شما ممکن است توصیه می شود که تغییرات جزئی در کار خود توابع کار خود را سرعت کار خود را به سبک خود تجهیزات صفحه کلید کامپیوتر و صندلی به دستگیری پیشرفت علائم خود را.

در اینجا چهار کلید به در ذهن نگه دارید برای جلوگیری از خطر ابتلا به سندرم تونل کارپ. (CTS)

* تنظیم ایستگاه های کاری خود را. خرید قابل تنظیم میز کار و میز.

* به حداقل رساندن حرکت های تکراری. را مکرر می شکند و دوره های استراحت.

* کاهش استرس است. ورزش دست و مچ دست.

* استفاده از منابع آنلاین و یا پزشکی حرفه ای برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سندرم تونل کارپ.

[ad_2]