سفر یک روزه معاون رئیس‌جمهور به اردبیل/از افتتاح مسکن محرومین تا بهره‌برداری پروژه‌های نیمه‌تمام- اخبار اردبیل – اخبار استانها تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور امروز در سفر یک روزه خود به دعوت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از عملیات ریل‌گذاری راه‌آهن اردبیل _ میانه و موزه دفاع مقدس بازدید می‌کند.

در این سفر عملیات اجرایی و افتتاح 55 هزار مین مسکن محرومین روستای آقبلاغ رستم خان نیز آغاز می‌شود و جلسات بررسی راه‌های استان، بررسی پایاب سدخدا آفرین و بررسی آب استان با حضور مجمع نمایندگان استان و معاونان وزرای مربوطه برگزار می‌شود.

به منظور بررسی مشکلات و موانع موجود در پروژه هاو تسریع روند اجرایی همزمان، اکبری معاون وزیر جهاد، حاج رسولی‌ها معاون وزیر نیرو، عدل معاون امور زیربنایی سازمان برنامه و بودجه و جغتایی مسئول پیگیری مصوبات سفر در اردبیل حضور می‌یابند و معاون رئیس جمهور را همراهی می‌کنند.

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در  سفر خود به اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام یکی از اولویت‌های اساسی سازمان برنامه و بودجه است که به همین منظور اجرای 52 طرح نیمه‌تمام در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: اشتغال‌زایی برای 11 هزار و 232 نفر در استان اردبیل با اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام در دستور کار است و در این زمینه تاکنون برنامه‌ریزی‌های انجام یافته است.

 

مسکن محرومین در اردبیل افتتاح شد

با حضور نوبخت مسکن محرومین در روستای آقبلاغ رستم خان افتتاح شد و تاکنون بیش از 55 هزار مسکن محرومین در استان اردبیل مقاوم‌سازی شده است.

نوبخت در این بازدید بر حمایت از محرومین در حوزه مسکن خبر داد و گفت: در حوزه مسکن برای محرومین اقدامات خوبی انجام یافته است.

در حال تکمیل…

انتهای پیام/132/ی

[ad_2]

Source link