سفر کیت کمک های اولیه – چه بسته

[ad_1]

آیا شما تعجب آنچه به بسته تا آنجا که کمک های اولیه می رود هنگامی که برنامه ریزی یک سفر ؟ اگر شما می خواهید بدانید که چه چیزی برای قرار دادن در سفر خود کیت کمک های اولیه شما نیاز به تعیین چه نوع از سفر شما در حال گام گذاشتن بر. این که آیا شما در حال رفتن در یک سفر کمپینگ کروز در سراسر جهان در قایق بادبانی خود را و یا در سفر کسب و کار در آسیا و شما باید در مورد فکر می کنم آوردن همراه یک کیت کمک های اولیه, اما, مطالب متفاوت خواهد بود بسته به چه مدت و چه نوع از سفر شما در حال بدست گرفتن.

اولین چیزی که به انجام به کشف کردن آنچه شما باید آوردن است به فکر می کنم در مورد چه نوع از داروهای شما به طور منظم استفاده کنید. اگر شما در یک نوع خاصی از داروهای تجویزی شما نیاز به آوردن منابع کافی برای طول سفر خود را. همچنین از خود بپرسید که داروهای دیگر شما به طور منظم استفاده کنید. آیا شما ترجیح می دهند Advil به تیلنول? آیا شما استفاده از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، یبوست یا اسهال پزشکی ؟ البته بدون توجه به آنچه شما نیاز ضروری باند و لوازم پزشکی در مواقع اضطراری به همراه کرم های ضد آفتاب.

اگر شما خواهد شد به دور از تمام مراقبت های پزشکی شما نیاز به مقدار زیادی بیشتر از اگر وجود دارد مقدار زیادی از قابل اعتماد کمک های پزشکی نزدیک به جایی که شما در حال رفتن. اگر شما در حال پیاده روی, چند, نگه داشتن در ذهن است که شما نیاز به پس زدن دهنه اسب در تمام این تجهیزات با شما, پس از آن بهتر است وزن بیش از حد!

در اینجا برخی از اصول اولیه است که شما باید در نظر خود را سفارشی کیت کمک های اولیه:

راه رفتن و پیاده سفر: آوردن منابع برای درمان تاول پیچیده مچ پا, سم پیچک, خراش ها و بریدگی کرم های ضد آفتاب, آفتاب سوختگی, کرم دافع حشرات اشکال نیش کرم.

کمپینگ سفر: آوردن منابع برای درمان سوختگی مانند سوختگی با ژل کمک های اولیه کرم باند و نوار آب تصفیه قرص نیش حشرات کرم.

بزرگ, هوای آزاد, سفر,: موچین کنه و تراشه الکل پد دافع حشرات اشکال نیش کرم یا اسپری & نیش زنبور عسل کیت آلرژی دارو نیش مار کیت.

سفر به کمتر از کشورهای توسعه یافته: مالاریا دارو, داروی اسهال, کرم های ضد آفتاب, ارتفاع, بیماری و دارو, قاتلان درد و آنتی بیوتیک و کرم و حشرات دافع پشه نمایش آب تصفیه ید قرص آفتاب سوختگی پوست صورت با آلوئه.

به شرح زیر است لیست اولیه که می تواند مناسب برای انواع بسیاری از سفر. اگر شما در حال انتظار بزرگتر شرایط اضطراری مانند شکسته استخوان, مشکلات قلبی زخم گلوله و غیره … شما نیاز به برنامه ریزی فشرده شاید با کمک دکتر خود. مهم نیست که چه ثبت نام خود را در اولین دوره کمک های اولیه به منظور یادگیری بزرگ کمک های اولیه و مهارت های است که شما را به استفاده از منابع خود را.

* داروهای مسکن (تیلنول, Motrin, Nuprin, Advil, ASA, کدئین)
* ضد تهوع پزشکی (Gravol)
* ضد اسهال پزشکی (Imodium, Kapec, Pepto-Bismol)
* آنتی بیوتیک مانند Cipro, Nebcin, Zithromax)
* آبرسانی مایع (Gastrolyte, Pedialyte)
* کرم ضد قارچ (Canestan روغن درخت چای)
* آنتی هیستامین (Alegra, Benadryl)
* آنتی بیوتیک موضعی (Polysporin, موپيروسين, باسیتراسین)

تجهیزات پزشکی بسته (و یا بسیاری از این افراد شامل در استاندارد کیت کمک های اولیه)

* ضد عفونی کننده
* bandaids
* تانسور پانسمان
* استریل سوزن بخیه لوازم (به عنوان مثال Steri کیت کمک)
* موچین
* چاقوی ارتش سوئیس
* دماسنج

[ad_2]