سفر در مناطق استوایی – ایمن سفر نکات

[ad_1]

هنگامی که شما را ترک آشنا سواحل و سفر در مناطق استوایی اولین چیزی که به شما حمله شدید کنتراست در تقریبا همه چیز. مردم آب و هوا و مناظر و صداها و خیابان ها و حتی آسمان و ماه نگاه متفاوت است. توقف بعدی مریخ ؟ تایمر برای اولین بار می تواند زمان قابل توجهی را به unbefuddle حواس خود را. و سپس آن را تبدیل به یک مسابقه به عنوان بسیاری از تجارب جدید را به عنوان ممکن است در زمان نسبتا کوتاه در دست است. در این عجله دیوانه مطمئن شوید که شما دان ‘ تی سقوط قربانی به طیف وسیعی از خطرات که ممکن است به راحتی می تواند اجتناب شود با یک کمی عقل سلیم و برخی از اقدامات احتیاطی.

اولین و مهمترین سفر در مناطق استوایی به معنی شما در حال basking در شکوه گرمای خورشید قوی تر از شما استفاده می شود به. به عنوان شما لذت بردن در آن زرق و برق دار قهوهای مایل به زرد شما در حال توسعه آن است که ارزش به خاطر سپردن به اقدامات احتیاطی در برابر آفتاب سوختگی و کم آبی است. حمل خود را به آفتاب و آب آشامیدنی در اطراف هر کجا که شما بروید و نه فقط زمانی که شما در ساحل. لباس در سرد معدنی به حفظ رطوبت در خلیج و پوشیدن کلاه و عینک آفتابی.

در حالی که شنا کردن در دریا, سازمان دیده بان برای ماهی ژله نیش و مشابه دیگر خطرات است که می تواند با قرار دادن یک دمپر در تعطیلات خود را تشویق. اگر شما کشف یک ظاهر شاعرانه و ترک ساحل که دریا آرام به نظر می رسد فکر می کنم دو بار سه بار یا بیشتر قبل از اینکه شما شیرجه رفتن. برخی از مناطق باید قوی undercurrents است که فقط ممکن است به شما ارسال و در آخرین تعطیلات خود را در آسمان است. همیشه به اندازه کافی اطلاعات از مقامات محلی در مورد بهترین و امن ترین مکان برای استحمام قبل از تصمیم به اعتصاب خود را که آیا آن را برای شنا یا پیاده روی.

غذا خوردن یک ماجراجویی هیجان انگیز در هنگام سفر در مناطق استوایی. عجیب و غریب غذاهای اعم از معطر به چیز عجیب و غریب دچار وسوسه کردن و جرات را در کام خود را به تلاش چیزهایی که شما به طور معمول خواهد ضرب و شتم با چوب. خوب شما در تعطیلات و آن را طبیعی می خواهید به سعی کنید هر چیزی را یک بار. این می تواند در هر چیزی از سندرم روده تحریک پذیر به دهلی حلقه. در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای یادآوری به شما برای حمل دستمال توالت با شما اگر شما قصد دور از هتل خود را برای مدت زمان طولانی. ترین توالت به خصوص در مناطق روستایی انجام نمی انبار بافت و شما می توانید خودتان را نجات تن از خجالت اگر شما باید برخی از با شما!

شما لازم نیست به چیزی عجیب و غریب به معده شما را ناراحت; حتی یک دنیوی سالاد یا نوشیدنی سرد می تواند شما را بیش از دو برابر از باکتری ها در آب آلوده. جلوگیری از سالاد و یخ مگر اینکه شما مطمئن هستید از این منبع. شستن تمام میوه ها به طور کامل و یا بهتر است فقط آنچه شما می توانید پوست. مطمئن شوید که شما حمل دارو برای تعطیلات شکم یا مسمومیت غذایی توصیه شده توسط پزشک خود را در خانه. نوشیدن از روی ضربه بزنید و یک گزینه نیست در بسیاری از کشورها. آن را امن تر برای حمل قابل اعتماد خود را با نام تجاری بطری آب با شما از هتل خود را اگر شما قصد دارید به خارج در تمام طول روز.

مواد دافع پشه و اشکال اسپری که باید در هنگام رفت و آمد در مناطق استوایی. مشورت دکتر خود در مورد نیاز به مالاریا واکسن قبل از شما در تنظیم کردن. در حالی که در مناطق استوایی را امتحان کنید و ماندن در خانه در اواخر شب زمانی که پشه ها ازدحام در اطراف. درها و پنجره ها و یا استفاده از صفحه نمایش اگر آنها در دسترس هستند. شما بهتر است در مناطق کوهستانی که در آن شما را وادار به لذت بردن از تمام مزایای از کشورهای گرمسیری بدون بدون هیچ زحمتی از مکیدن خون حشرات.

قبل از سفر به مناطق استوایی گفتگو با عامل سفر خود را و شما نیاز به برخی از واکسن مانند تب زرد بسته به منطقه شما در حال سفر و به طور کلی آنهایی که مانند کزاز عکس. برخی از کشورها نیاز به اجباری عکس, در حالی که دیگران به نظر نمی رسد به استرس نیاز به هر گونه. مشورت دکتر خود در مورد نیاز به هاری عکس اگر شما قصد سفر به مناطق دور افتاده و یا در تماس با حیوانات. آن را در منافع خود را به خصوص اگر سفر با بچه ها به بررسی چه چیزی در مورد شما.

حمل و سهام خود را از کمک های اولیه لوازم از جمله قاتلان درد, باند, ایدز, ضد عفونی کننده و حتی سوزن استریل یکبار مصرف در صورتی که شما نیاز به یک تزریق یک ایده خوب اگر شما قصد بازدید از مناطق دور افتاده. مطمئن شوید که شما دریافت تا اطلاعات به روز در مورد فصلی ویروس ها هستند که در مورد خود گرمسیری مقصد. دریافت اطلاعات معتبر گاه به گاه در مورد خطرات بهداشتی مانند آنفلوآنزای مرغی, تب دانگ یا همه گیر دیگر که ممکن است در ساخت دور.

خوانده شده در محل شما قصد بازدید. داشتن یک ایده از آنچه انتظار محلی و آداب و رسوم و عادات غذایی را صاف انتقال خود را و کمک به شما آرامش به تعطیلات خود را با سرعت بیشتری. آشنایی با مردم محلی و به دست آوردن درک درستی از راه خود را از زندگی و فرهنگ غنی تعطیلات خود را در بسیاری از راه دادن شما به مراتب عمیق تر از منظر محل شما در حال بازدید. اما رها نمی مادری خود احتیاط به طور کامل به شما آرامش به عنوان سیاهی یا کلاهبرداران می تواند شایع در سراسر نقاط توریستی در هر نقطه در جهان است. سازمان دیده بان برای انتخاب جیب و جرم و جنایت خرده. هرگز بیرون وده از یادداشت های عمومی. همیشه تغییر کوچک در جیب جداگانه برای دسترسی آسان.

سفر گسترش ذهن آنها می گویند. اما اگر آن را به مناطق استوایی آن چیزهایی که به روح خود را به عنوان به خوبی. آن را به یک تقویت کننده تجربه به ارمغان می آورد که مردم دوباره و دوباره به حدی است که برخی بومی و تصمیم به ماندن در. مطمئن شوید که شما تجربه استوایی است یک رویا و نه یک کابوس با پیروی از این پایه و حس مشترک امن نکات سفر.

[ad_2]