سفر خود را با کودکان – نکات ایمنی که والدین باید بدانند

[ad_1]

سفر باید سرگرم کننده و هیجان انگیز است اما اگر شما سفر خود را با بچه ها سفر می تواند به شما مقدار زیادی از استرس. با برنامه ریزی دقیق سفر با کودکان خود را ساده تر خواهد شد. همچنین شما می توانید برای پیش بینی هر گونه مشکل است که می تواند بوجود می آیند در طول سفر است که نگرانی های ایمنی کودکان خود را به سفر لذت بخش و بدون هیچ زحمتی رایگان. در اینجا برخی از راهنمایی برای یک سفر ایمن با کودکان خود را.

اجازه دهید کودکان خود را شرکت در برنامه ریزی سفر و یا تعطیلات. سفر با کودکان خود را در مکان های ناآشنا به آنها می تواند استرس و ترس به شما بچه ها. کمک به آنها پیش بینی تغییرات در محیط زیست و فعالیت های آنها از جمله در برنامه ریزی مرحله از سفر و یا در تعطیلات. آن نیز کمک خواهد کرد که آنها را خوش آمدید محل جدید اگر شما را آشنا اسباب بازی و چیزهای دیگر که بچه های خود را احساس راحت است.

بازرسی خود را در هتل و یا محل اقامت ، هتل های محل مقصد خود را ممکن است به عنوان امن به عنوان هتل ها در میهن خود بهتر است به بازرسی اتاق به صورت معیوب و یا در معرض و سیم کشی برق و ناامن پلکان یا بالکن نرده مواد سمی در حمام و سایر چیزهایی که ممکن است فرزندان خود را آسیب دیده.

آوردن مسافرتی کیت های بهداشتی. این همچنین به عنوان کیت کمک های اولیه برای کمک به شما در مراقبت از جزئی مشکلات بهداشت و درمان در حالی که سفر با کودکان خود را. سلامت خود را kit ممکن است شامل داروهای تجویز شده توسط پزشک خود اگر شما و یا فرزندان خود را تحت داروها. دارو باید در اصلی خود بطری و آن را یک کپی از خود را پزشک تجویز نامه و یا توجه داشته باشید. به عنوان مثال دارو را در حال ضد مالاریا داروها antidiarrheal داروهای آنتی هیستامین و ضد بیماری حرکت, دارو, دارو برای تب ملین سرفه بازدارنده/کف اور با آنتی اسیدها و داروهای ضد قارچ/پماد ضد باکتری. شما همچنین نیاز به مواد دافع حشرات با 50 درصد DEET کرم های ضد آفتاب یا خورشید بلوک بر اساس الکل ژل دست, دیجیتال, دماسنج نوزاد دستمال مرطوب و آدرس و شماره تلفن این منطقه بیمارستان در مقصد خود را. شما مسافر بهداشتی کیت بسیار مفید کیت در حالی که سفر با کودکان خود را.

توصیه فرزندان خود را به دقت با آب و غذا. کودکان مستعد ابتلا به اسهال و دیگر مواد غذایی و بیماری های مرتبط با آب در حالی که سفر. قبل از سفر با کودکان خود را, شما باید آموزش آنها را به دقت با آب و غذا در مقصد خود را. شما باید تنها با استفاده از آب تصفیه شده. توصیه می کنند کودکان خود را به شستن دست های خود را به عنوان اغلب به عنوان ممکن است با آب و صابون یا استفاده از الکل بر اساس دست عفونی به خصوص قبل از غذا خوردن.

[ad_2]