سطل کامیون بازرسی – مطمئن شوید که آنها انجام می شود!

[ad_1]

بازرسی های منظم یکی از شرکت بهترین دوره عمل در شروع یک برنامه تعمیر و نگهداری برای خود سطل کامیون. شرکت هایی که خود این کاره وسایل نقلیه ممکن است در نظر یک روال برنامه تعمیر و نگهداری به عنوان یک اضافی هزینه های غیر ضروری. در زمان این همان کسب و کار ممکن است به یاد بگیرند که یک برنامه تعمیر و نگهداری از جمله بازرسی های منظم است که در واقع یک راه برای صرفه جویی در پول است. این برنامه اجازه می دهد تا برای مشکلات شناسایی شده در مرحله اولیه این خواهد یدکی شرکت های بزرگ هزینه های ناشی از تعمیرات و یا تعویض قطعات شکسته.

وجود دارد سه سازمان که انجام سالانه بازرسی از سطل کامیون به اطمینان حاصل شود که این تجهیزات به رایگان از نقص ایمنی و تهدید. ايمنی و بهداشت شغلی آمریکا (OSHA) در بخش حمل و نقل (نقطه) و مؤسسه استانداردهای ملی آمریکا (ANSI) پیاده سازی استانداردهای مورد نیاز برای: عملکرد خوب تجهیزات; کار-سایت ایمنی کار و حفاظت از کارگران است. موارد زیر برخی از نمونه هایی از خودرو بازرسی های انجام شده توسط این سه دولتی و سازمان های نظارتی است که باید انجام شود.

  • نقطه ساختاری مورد نیاز – سطل کامیون باید یک عملکرد خوب ساختار بدن در تمام زمانها. ساختاری بازرسی از این وسایل نقلیه مورد نیاز است که داده شده است حائز اهمیت است. این تست باید انجام شود و در تمام مناطق 13 از تجهیزات که شامل: شاسی پایه outriggers چرخش بلبرینگ گردونه بالا و پایین رونق جوینده و سطل و یا پلت فرم. دیگر به طور کلی قسمت هایی که در سازه آزمون ها بار امتیاز نمودار و عملیات پلاکارد. نقطه همچنین مستلزم آن است که بازرسی سازه تنها می تواند انجام شود توسط خود تایید مجوز حرفه ای.
  • OSHA صوتی مورد نیاز – استاندارد صنعت بررسی که انجام شده است برای جراحی و فایبر گلاس ساختار سطل کامیون است که به عنوان یک آکوستیک بازرسی است و این نیاز توسط OSHA. این نوع بررسی انجام شده برای شناسایی هر گونه صداهای غیر معمول در جراحی و ساختار فیبر از کامیون. سنسور متصل هستند از رونق را به outriggers; سطل است و سپس حاوی 100 تا 150 درصد بیشتر از حد بار مشخصات تولید کننده. کامپیوتر است که به سنسور متصل خواهد شد تفسیر با صدای داده شده است که در جمع آوری و استفاده از این اطلاعات به منظور بررسی امتیاز است که به طور خودکار تولید شده توسط کامپیوتر است.
  • ANSI AC یا DC تست – AC یا DC دی الکتریک است که سالانه بازرسی از کامیون برای تست عملکرد آن و بهره برداری مورد نیاز است که توسط ANSI. این شرط شامل نقطه بازرسی پس از آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک AC یا DC تست. ANSI همچنین انجام تست های دیگر مانند ضخامت مکانیکی قطعات بدنه ثبات امتحانات و نفت spectro-تجزیه و تحلیل.

الزامات سازنده

آشنا شدن با دستورالعمل سازنده برای عملیات و کنترل کامیون بسیار مهم نیز هست. برای مثال با اشاره به کتابچه راهنمای در مورد نوع صحیح از روغن موتور استفاده خواهد شد کمک به زندگی طولانی از موتور. اپراتورها نیز قادر خواهد بود تا خود را آشنا با جایی که دیگر لوازم جانبی مانند اورژانس مخروط کیت کمک های اولیه و یا آتش نشانی قرار داده شده در خودرو.

تایید مجوز حرفه ای

شرکت باید اطمینان حاصل شود که تمام نیاز های دولتی-تنظیم بازرسی های انجام شده توسط مجوز حرفه ای که مورد تایید این سازمان های نظارتی. داشتن یک تجزیه و تحلیل انجام شده توسط های معتبر مراکز ایده عاقلانه از آنها استخدام تکنسین های خبره; آنها مراکز هستند که به رسمیت شناخته شده توسط OSHA نقطه و ANSI برای حفظ استاندارد های مورد نیاز ایمنی و عملکرد را برای این وسایل نقلیه است.

اپراتورها از سطل کامیون بازی نقش مهمی در نگه داشتن با این استانداردهای ایمنی. بالا بردن آگاهی کارکنان از اهمیت تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه کمک خواهد کرد که آنها را به درک کنند که آنها نه تنها کمک به اطمینان حاصل شود که آنها به طور کامل عملکرد خودرو آماده بهره برداری; آنها همچنین با نگه داشتن استانداردهای سازمان تنظیم مقررات. آنها مهم هستند – مطمئن شوید این آزمون انجام می شود!

[ad_2]